Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
9 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Pavia Affittacamere je projekt, který začal v roce 2013 s cílem vytvořit řešení pro krátkodobé a střednědobé ubytování v moderním a vybaveném veškerým komfortem. Tématem, které inspirovalo Pavia Affittacamere, jsou evropská hlavní města. Nabízíme sprchu, prádelnu, vanu, internet WIFI, ručníky, denní úklid pokojů a minibar. A navíc je našim hostům k dispozici kombinované občerstvení nebo jídelní kout, kde je možné využít lednici na kávu, čaj ve vodě. To vše management nabízí.

Pavia Affittacamere se nachází 100 metrů od Policlinico San Matteo; 500 metrů od vlakového nádraží, 800 metrů od začátku historického centra Pavie. Můžete navštívit Piazza Ducale, Basilica di San Pietro in Ciel d'Oro, Certosa di Pavia a mnoho dalších myslí.

Pokoje jsou klimatizované a mají 32palcovou LED TV, internet WI-Fi, minibar, osušky. Pokoj je prostorný a pohodlný, pečlivě zařízený a nabízí dvě skříně, 2 panely pro uložení oblečení. Koupelna je prostorná, vybavená sprchovým koutem v mozaikové obklady barevné pryskyřice.

Zásady a podmínky Pavia Affittacamere:

Check in od 10:00 do 20:00 .
Recepce je uzavřena od 12:00 do 14:00
Odhlášení před 10:00 .

Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. (Toto zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty).
Včetně daní.

Storno podmínky: 24 hodin před příjezdem.

Snídaně není v ceně.

Všeobecné:

Žádný zákaz vycházení.
Nekuřácké.
Žádná zvířata
Recepce je k dispozici od 15:00 do 20:00 (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

  • Obecné

    • Snídaně není zahrnuta