Bezplatné storno Zarezervujte více než 9 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.1
Nádherný
15 recenzí
Ideální umístění
Úžasný personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Afei Surf Jialeshuei se nachází v Kentingu, prefektním místě pro všechny milovníky surfování, a je to nejlepší surfový hostel pro profesionální surfaře i naprosté začátečníky.

Afei Surf Jialeshueii má výhled na pláž Jialeshuei, nejoblíbenější oblast surfování v Kentingu. Zůstaňte zde, abyste získali nejsnazší přístup k dokonalému tropickému zážitku a plně se uvolnili v atmosféře jižního Tchaj-wanu.

Afei Surf Jialeshuei nabízí lekce surfování, surfování a půjčovny surfů včetně surfového oblečení. A co víc, organizuje výlety s potápěním a šnorchlováním do Houbihu, nedalekého přístavu. Výsledkem je, že Afei Surf Jialeshuei je oblíbený jak místními obyvateli Tchaj-wanu, tak turisty z celého světa.

Hosté tak mohou skvěle začít den předtím, než vyrazí na pláž. K dispozici je také internet zdarma, ručníky a toaletní potřeby zdarma, klimatizace zdarma a prádelna zdarma.

Daně jsou zahrnuty v sazbách.
Omlouváme se za platbu v hotovosti.
Čas pro check-in je 15:00 a pro check-out je 11:00. (Timeout pro check-out má nárok na příplatek.)

Zásady rezervace
Přečtěte si prosím zásady a před rezervací se ujistěte, že znáte a přijímáte všechny podmínky, abyste předešli problémům.
1.Pro zajištění vašich zájmů po rezervaci je nutné, abyste zaplatili 50% z celkové částky. Pokud nebude převod dokončen do 3 dnů, Afei Surf Jialeshuei zruší rezervaci bez upozornění. Úhrada byla převedena na určený účet; informujte prosím personál e-mailem nebo telefonicky.
2. Pokud je rezervace provedena 3 dny před datem příjezdu, záloha by měla být poukázána do 22:00 následujícího dne.
Na Tchaj-wanu uveďte při používání bankomatu posledních 5 číslic účtu; při použití poukázky poštou uveďte jméno odesílatele.
V ostatních regionech prosím vyfoťte účtenku a pošlete fotografii e-mailem, abyste potvrdili. Při přihlášení ukažte účtenku.
Časové omezení převodu zahrnuje státní svátky a víkendy. Tchajwanský účet Afei Surf Jialeshuei přijímá převody kdykoli.
3.V případě po sobě jdoucích svátků bude mít přednost rezervace na více než 2 noci.
4. O nábytek a spotřebiče v pokoji se prosím dobře starejte, v případě poškození bude náhrada účtována dle ceny.
5.V případě jakýchkoli změn rezervace (odložení, změna typu pokoje nebo změna počtu osob), kontaktujte prosím personál, aby provedl změny 10 dní před datem rezervace.

Pokud je ztráta Afei Surf Jialeshuei způsobena změnou počtu osob, Afei Surf Jialeshuei má právo zrušit rezervaci.

Pokud je počet osob k bydlení menší než počet rezervovaných osob, bude Afei Surf Jialeshuei účtovat poplatek podle počtu rezervovaných osob.Storno podmínky:
Afei Surf Jialeshuei bude účtovat 10 % z celkové částky jako manipulační poplatek za zrušení všech rezervací, na které byla poukázána záloha.
Všechna níže uvedená data přihlášení nezahrnují den příjezdu a den zrušení rezervace.
1.Pokud je zrušení provedeno 10 dní před datem příjezdu, bude záloha vrácena s odečtením manipulačního poplatku.
2. Pokud je zrušení provedeno 7 dní před datem příjezdu, bude hostel účtovat 20% zálohy a manipulační poplatek.
3. Pokud je zrušení provedeno 4 dny před datem příjezdu, bude hostel účtovat 50 % zálohy a manipulační poplatek.
4.Pokud je zrušení provedeno do 3 dnů před datem příjezdu, záloha se nevrací.
5.Pokud je číslo rezervace pokoje více než 2, proveďte zrušení 14 dní před datem příjezdu, jinak bude hostel účtovat poplatek podle podmínek 1-5 výše.
6. Pokud v den rezervace nastanou neodolatelné faktory, jako jsou tajfuny a zemětřesení (podle prohlášení vydaného Centrálním meteorologickým úřadem), nebo pokud jsou let a loď v den rezervace ovlivněny neodolatelnými faktory, záloha bude vrácena s odečtením manipulačního poplatku.

Podmínka 2-7 výše (5 je kromě.) může být odložena jednou, což je k dispozici pro novou rezervaci za 3 měsíce. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.1
Nádherný
15 recenzí
 • Zabezpečení
  10
 • Umístění
  10
 • Zaměstnanci
  8
 • atmosféra
  8
 • Čistota
  10
 • Hodnota za peníze
  8
 • Zařízení
  10

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

9.1
Nádherný
09. 11. 2023
I think this hostel would be perfect in summer when you’re a full time surfer since the beach is super close. But there were no other guests when we were there and the bus to the city does not come often so we would recommend getting a scooter (we wish we did). There are no stores close by but the host definitely knows how to cook!
zobrazit více
Žena, 18-24
6.3
Dobré
15. 5. 2019
It’s a good place to stay just don’t expect luxury. Also the location is just the beach so also don’t expect to have any restaurants nearby. If you want to hangout in Kenting, it’s better to just stay within Kenting.
zobrazit více
Skupina ženy, 18-24
8.9
Báječný
04. 4. 2019
Fantastic and friendly people, made me feel so welcomed! Hope to come back again some day! The address sent me to the main place but because I booked with hostelworled my actual room was far away, I was nervous but felt happy once I got there everyone was really lovely
zobrazit více
Žena, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Parkování zdarma
  • Zdarma mapy měst
  • Ručníky v ceně
  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Air Conditioning
  • Teplé sprchy
  • Kabelová televize
  • Pračka
 • Služby

  • Transfery z letiště
 • Jídlo a pití

  • Restaurace

Více hostely v Kenting