Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Unikněte do pobřežního kouzla Mar del Plata s Hostelem Bill & Bill, strategicky umístěným do 2,5 km od dechberoucí pláže Grande a pouhých 1,2 km od ikonického centrálního kasina Mar Del Plata.

Toto 3hvězdičkové útočiště nabízí směs pohodlí a komunity, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a útulný sdílený lounge, kde se cestovatelé spojují a sdílejí příběhy. S důrazem na pohodlí poskytuje ubytování hostům 24hodinovou recepci, služby concierge a směnárnu.

Každá promyšleně navržená jednotka v hostelu je vybavena vlastní koupelnou, která zajišťuje osobní a pohodlné útočiště. Zapojte se do přátelské soutěže se stolním tenisem na místě a dodejte svému pobytu nádech zábavy.

Prozkoumejte pulzující okolí s oblíbenými body zájmu, jako je pláž Bristol, pláž Varese a pláž Chica na dosah, což slibuje harmonickou kombinaci pobřežních krás a rekreačních aktivit pro nezapomenutelný zážitek z Mar del Plata.

Fakturační a fakturační zásady a podmínky:

Storno podmínky: 48 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu.

Check in od 14:00 do 22:00 .
Odhlášení od 10:00 do 11:00.

Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami.
Včetně daní.
Včetně snídaně.

Všeobecné:
Recepce: od 07:00 do 22:00
Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

    Více hostely v Mar del Plata