Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.5
Nádherný
89 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

*Objevte magii Udaipuru s Madpackers*

Madpackers Udaipur je váš útulný domov v srdci města, kde začíná vaše dobrodružství v Udaipuru. Náš hostel je dokonale umístěn pro vás, abyste prozkoumali krásné památky Udaipuru.

*Viz Udaipur's Treasures:* Ohromující městský palác, klidné jezero Pichola a starobylý chrám Jagdish jsou jen kousek odtud. Jsou jako pohádkové knihy, které ožívají a vyprávějí příběhy o bohaté historii Udaipuru.

*Pociťujte vibrace Udaipuru:* Ponořte se do živých trhů, plných barevných látek a jedinečných řemesel, které odrážejí ducha města. Dovolte Madpackers, aby vám představili úžasnou kulturu Udaipuru.

*Relax v Our Quiet Haven:* Po dni plném vzrušení se vraťte do našeho klidného hostelu. Zastrčený daleko od shonu je to místo, kde si odpočinete a načerpáte energii.

*Výhledy na východ slunce a blaženost ze střechy:* Zachyťte první světlo, které maluje město zlatou barvou z naší střechy. Je to chvíle klidu a krásy, kterou si ponesete s sebou.

*Zažijte Udaipur's Arts and Crafts:* Užijte si lidová vystoupení a objevte místní řemesla. Umělecké dědictví Udaipuru je něco výjimečného a náš tým vás může vést k těm nejlepším zážitkům.

*Čeká útulné pohodlí:* Madpackers Udaipur nabízí pohodlné postele a moderní vybavení, aby byl váš pobyt tak útulný, jak jen může být.

*Začněte svou cestu Udaipur s námi:* Madpackers Udaipur je víc než jen místo k pobytu; je to brána k divům Udaipuru. Rezervujte si svůj pobyt již nyní a dobrodružství může začít!

Domovní řád:

Madpackers zpracuje platební karty vydané mimo Indii, jakmile skončí období bezplatného zrušení, a zajistí tak dostatečný zůstatek. U karet vydaných v Indii nebudou rezervace potvrzeny, dokud neobdržíme celou platbu předem. Při rezervaci prosím zanechte své telefonní číslo. Madpackers nepřijímá platby v hotovosti.

Při rezervaci nezapomeňte zanechat své kontaktní číslo. Budeme vás kontaktovat, abychom vám potvrdili čas příjezdu a další podrobnosti.

U rezervací bez možnosti vrácení peněz,

Madpackers se pokusí strhnout vaši kartu do 24 hodin od provedení rezervace. Pokud platba nebude úspěšná, zašleme vám e-mail s výzvou k aktualizaci údajů o kartě a na tuto aktualizaci budete mít 24 hodin. Pokud neaktualizujete své údaje včas nebo pokud by byly některé aktualizované údaje neúspěšně účtovány, budeme nuceni vaši rezervaci zrušit.

KREDITNÍ/DEBITNÍ PLATBA Madpackers se pokusí předběžně autorizovat a dočasně zadržet celou částku. Pokud to nedokážeme, zašleme vám e-mail s výzvou k aktualizaci údajů o kartě a na provedení této aktualizace budete mít 24 hodin. Pokud neaktualizujete svou kartu včas nebo pokud budou některé aktualizované údaje neúspěšně účtovány, budeme nuceni vaši rezervaci zrušit.

Politika hlavní sezóny

U rezervací, které spadají do období od 1. října do 31. března, budou hosté požádáni, aby zaplatili minimálně 50 % -100 % předem z částky rezervace, aby rezervaci potvrdil rezervační tým. (rádžasthán)

U rezervací, které spadají do období od 1. listopadu do 30. června, budou hosté požádáni, aby zaplatili minimálně 50 % -100 % předem z částky rezervace, aby rezervaci potvrdil rezervační tým. ( Uttarakhand a Himáčalpradéš )

1. Čas příjezdu: 14:00 - 23:59 Pokud si přejete CHECK-IN později, informujte prosím ubytování předem.

2. Čas odhlášení: do 12:00 poledne

3. Pozdní příjezd: Pokud přijíždíte po půlnoci, doporučujeme rezervovat si lůžko na předchozí termín, abyste se vyhnuli čekání ve společenské místnosti až do doby přihlášení.

4. Automatické nedostavení se: Zrušení je po 23:00, pokud přijedete po 21:00. Informujte nás prosím předem!
5. GST ve výši 18 % podle potřeby.
6. Potvrzovací e-mail: Do 12 hodin po rezervaci obdržíte od hostelu e-mail s potvrzením. Přečtěte si prosím pozorně tento e-mail, budou v něm uvedeny podrobnosti o vaší rezervaci a některé základní informace o Madpackers a podrobné pokyny k hostelu. Pokud neobdržíte e-mail do 12 hodin, zkontrolujte složku se spamem.

7. Platba: U všech standardních rezervací musí být celý zůstatek uhrazen online (UPI nebo kartou) (INR) pouze při přihlášení v hotelu. U skupinových rezervací a v hlavní sezóně si však ubytování vyhrazuje právo na platbu předem bankovním převodem. MADPACKERS NEPŘIJÍMÁ HOTOVOST POUZE ONLINE PLATBY.

8. Storno podmínky: Host může zrušit zdarma do 7 dnů před příjezdem. Hostovi bude účtována celková cena rezervace, pokud rezervaci zruší v
7 dní před příjezdem. Pokud se host nedostaví/zruší, bude mu také účtována celková cena. Záloha je nevratná.

9. Skupinové rezervace: Pro skupinové rezervace nás prosím kontaktujte přímo. Žádné skupinové rezervace nelze provést online. Při online rezervaci přijímáme maximálně 4 osoby. Vezměte prosím na vědomí, že vaše rezervace může být zrušena, pokud provedete několik samostatných rezervací a celkový počet skupiny je vyšší než 4.

10. Zákaz kouření: Všechny pokoje mají přísný zákaz kouření.

11. Vládní zákony – Hosté jsou povinni při CHECK-IN předložit platný průkaz totožnosti. Zahraniční hosté musí předložit platný cestovní pas s vízem, zatímco indičtí hosté musí předložit platný průkaz totožnosti schválený vládou. Karta PAN nebude považována za platný doklad totožnosti. Místní průkaz nebude akceptován, ubytovací zařízení bude účtovat poplatek podle storno podmínek.

12. Věkové omezení: Přijímáme hosty od 18 do 40 let.

13. Regulované časování AC v kolejích podle potřeby.

14. Všechny nevratné rezervace musí provést 100% zbývající platbu předem, aby bylo možné rezervaci potvrdit. Hostel vám po provedení rezervace zašle odkaz k platbě.

15. Vrchol sezóny: Diwali, Nový rok, Vánoce, Holi a Velbloudí veletrh v Pushkaru. Všechny sazby jsou nevratné.


(Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.5
Nádherný
89 recenzí
 • Zabezpečení
  9.6
 • Umístění
  9.8
 • Zaměstnanci
  9.4
 • atmosféra
  9.3
 • Čistota
  9.4
 • Hodnota za peníze
  9.5
 • Zařízení
  9.3

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

8.0
Báječný
15. 4. 2024
Great location for a property! Was a short walk into the town and had amazing views of the lake. Twin room with en-suite was well kept. Had a view of a brick wall but not much you can do about that! WiFi on the rooftop is great but for the rooms it sucks.
zobrazit více
Žena, 25-30
4.3
Hodnocení
11. 4. 2024
The reception people were not very helpful regarding my trip, both on recommendations and my arrival (i actually was asked to wait 30 min) because he was having a shower even when it was the middle of the morning
zobrazit více
Žena, 25-30
10
Nádherný
09. 4. 2024
Great place. Great views. Great staff. Good character. Would travel again!
zobrazit více
Muž, 25-30

Zařízení

 • Zdarma

  • Včetně ložního prádla
  • Parkování zdarma
  • Zdarma WiFi
  • Zdarma přístup k internetu
 • Obecné

  • Snídaně není zahrnuta
 • Služby

  • Přístup k internetu
  • Ručníky k pronájmu
  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Prohlídka/Přepážka
  • Poštovní služby
  • Internetová kavárna
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe

Více hostely v Udaipur