Úroveň udržitelnosti 1
Zdarma WiFi

The Hosteller Gurugram

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.5
Báječný
7 recenzí
Ideální umístění
Úžasný personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Hosteller Gurugram se nachází jen pár kilometrů od WorkMark Gurgaon, AIPL Joy Street a Airia Mall a je perfektní zastávkou uprostřed rušné metropole. Tento světlý a prostorný hostel v Gurgaonu, postavený s ohledem na nové věkové požadavky moderních cestovatelů, je ideální pro všechny druhy cestovatelů. Ať už jste obchodní profesionál, který chce zůstat několik dní, vášnivý cestovatel prozkoumávající okolí nebo digitální nomád, který se chce někde usadit na pár týdnů – tento hostel má veškeré vybavení a je blízko obchodních a rekreačních center město.

Tento vyvýšený čtyřpatrový hostel má luxusní soukromé pokoje a dorms s úctyhodným výhledem na město a okolí. Hostel je vybaven kavárnou šitou na míru potřebám, kde si můžete objednat ze široké škály jídel à la carte nebo si vychutnat nikdy nekončící výhody bufetu. Každé patro je vybaveno plyšovou vstupní halou pro chvíle odpočinku. Naštěstí pro zaneprázdněné včely má každá místnost modulární úložný prostor, vlastní pracovní plochu a balkon s místem k sezení – abyste mohli naplno využít ty plné kalendářní dny. A pokud to nestačí, je zde také podstatně velká konferenční místnost, ve které můžete uspořádat vaše schůzky nebo v klidu pracovat. Hosteller Gurugram se nachází jen asi 30 minut od mezinárodního letiště a je prémiovou směsí pohodlí, moderního a elegantního stylu; připraveni vás hostit.

Domovní řád:
Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Cafe Inde (neprovozuje ji The Hosteller) nabízí vegetariánská i nevegetariánská jídla. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.
Čas kavárny: 07:30–22:30
Horká voda: 5:00 až 10:00 a 19:00 až 22:00.
Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00


Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu pro potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta považováno za nevhodné ze strany ubytovny nebo pokud bude na jakékoli nevhodné chování upozorněn, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

V objektu je k dispozici záloha napájení.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

8.5
Báječný
7 recenzí
 • Zabezpečení
  9.4
 • Umístění
  9.1
 • Zaměstnanci
  7.7
 • atmosféra
  8.9
 • Čistota
  8.6
 • Hodnota za peníze
  8.6
 • Zařízení
  7.4

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

9.7
Nádherný
02. 4. 2024
staff could be more helpful when requesting for help otherwise great experience
zobrazit více
Žena, 18-24
7.1
Velmi dobré
16. 2. 2024
Overall a good experience but the beds need better privacy curtains. And towels were charged extra. Security could have been better in terms of the dorm room gate. It was open 24/7 and there was no keycard system
zobrazit více
Muž, 25-30
10
Nádherný
06. 2. 2024
great stay! will visit again soon. I loved the ambiance and staff everyone was so friendly and outgoing! Kudos to the Hosteller team! The hostel has a fantastic vibe that encourages socializing and meeting new people.
zobrazit více
Žena, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Parkování zdarma
  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Snídaně není zahrnuta
  • Air Conditioning
  • Světlo na čtení
  • Parkování
  • Stropní ventilátor
 • Služby

  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Zábava

  • Wi-Fi