Zdarma WiFi

The Hosteller Opera House, Udaipur

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.6
Nádherný
2 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

The Hosteller Opera House, Udaipur, který se nachází v srdci města jezer, je jedinečný hostel pro batůžkáře, který spojuje to nejlepší z rádžasthánské kultury, současné architektury a naší oceněné pohostinnosti A+. Kdysi byl právě tento prostor rušnou operou a divadlem pro královské rodiny Rádžasthánu, kam chodili králové i princové. Tento hostel je absolutním útočištěm pro milovníky umění a je navržen způsobem, který mísí průmyslová, art deco a tradiční témata. Udaipur je plný luxusních společných prostor, když vstoupíte do The Hosteller Opera House, je to pocit jako žádný jiný.

V přízemí hostelu je velká uzavřená restaurace s vysokými stropy a opulentními pohovkami v odstínech drahokamů. Císařská schodiště obepínají tuto úroveň a vedou do dvoupatrového sedacího prostoru s vintage koženým a dřevěným nábytkem. Ze tří stran je obklopena modře laděnou venkovní kavárnou, která nabízí ty nejchutnější lahůdky. Tuto kavárnu pod širým nebem doprovází pizzerie s autentickou pecí na dřevo pro ty nejsýrovější a nejkouřovější „zzy“. V tomto patře je také rozsáhlý bazén, doplněný brouzdalištěm a zastíněný svěže zelenými rostlinami. Obklopuje ji další venkovní posezení z proutěného rákosu, díky čemuž je přízemí plně schopné pojmout více než 300 lidí. Tento obrovský společný prostor je vysoce všestranný a může fungovat jako společný pracovní prostor, prostor pro akce, klub, luxusní restaurace, kavárna a prostor pro semináře. A pokud si chcete se svým týmem odpočinout, vždy můžete zamířit do kulečníkové herny a zahrát si vzrušující kolo. Tyto živé prostory jsou doplněny klasickými soukromými pokoji a kolejemi The Hosteller, které mísí pohodlí, věc a kouzlo. A pokud by to všechno nestačilo, je tu také velké foyer, několik výloh, spousta parkovacích míst a některé opravdu fantastické nástěnné malby.

Ultra prémiový hostel pro batůžkáře s leštěnými interiéry, tropickým nádechem, řadou nekonečného vybavení a přátelským personálem, který uspokojí vaše potřeby; Hosteller Opera House, Udaipur se stane vaším oblíbeným pobytem v tomto romantickém městě.

Důležitá poznámka:
Hosteller Opera House, Udaipur je až do 30. září 2023 vhodný pro rodiny s dětmi. Upozornění: Hosté mladší 18 let nemají povolen vstup do pokojů na kolejích.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Kavárna Farm House Café (neprovozuje ji The Hosteller) nabízí vegetariánská i nevegetariánská jídla. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Časy kavárny: 7:30–10:30 a 12:00–22:30.
Časy baru: 12:30–23:00.

Čas plavání: od 9:00 do 18:00.

Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu za účelem potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta uznáno za nevhodné ze strany hostelu nebo pokud bude hostel upozorněn na jakékoli nevhodné chování, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.


Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Hosté si mohou objednat a konzumovat jídlo venku pouze ve vyhrazených jídelnách a soukromých pokojích.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

V této nemovitosti je k dispozici záloha napájení.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.6
Nádherný
2 recenzí
 • Zabezpečení
  10
 • Umístění
  10
 • Zaměstnanci
  10
 • atmosféra
  8
 • Čistota
  10
 • Hodnota za peníze
  9
 • Zařízení
  10

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

9.1
Nádherný
16. 1. 2024
easy 5 out of 5 if i wanted to take rail or bus. 10 min to old town, lots of street food nearby. only complaint is the price changes day to day. my only day price was 205. the next day and since +600 for dormitory.
zobrazit více
Muž, 41+
10
Nádherný
08. 11. 2023
Cool hostel with clean spaces.
zobrazit více
Muž, 31-40

Zařízení

 • Zdarma

  • Parkování zdarma
  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Bazén
  • Společenská místnost
  • Snídaně není zahrnuta
  • Air Conditioning
  • Světlo na čtení
  • Stropní ventilátor
 • Služby

  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Prohlídka/Přepážka
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Restaurace
  • Bar

Více hostely v Udaipur