Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

AspenTLV - Pepo Hostel se nachází v srdci pulzujícího Tel Avivu a nabízí dokonalé městské útočiště. Tento hostel se může pochlubit klimatizovanými pokoji, příjemným společným loungem a bezplatným Wi-Fi. Terasa a bar dodávají kouzlo, zatímco jeho vynikající poloha z něj dělá ideální základnu pro objevování.

Nachází se pouhých 600 metrů od pláže Banana, 700 metrů od pláže Aviv a 800 metrů od pláže Jerusalem a je rájem pro milovníky pláží. Hostel jde nad rámec toho, že poskytuje sdílenou kuchyň, pokojovou službu a asistenci při výletech.

Pokoje jsou promyšleně navržené, mají posezení, společné koupelny (některé mají balkon a výhled na město) a útulné vybavení, jako je ložní prádlo a ručníky. Hosté si mohou každý den pochutnat na snídani s řadou možností, včetně vegetariánské, veganské a košer.

Za dveřmi hostelu čekají vzrušující aktivity Tel Avivu, od plážových dní po rybářské výlety. Mnohojazyčný personál je vždy připraven nabídnout užitečné tipy na recepci. Zažijte pulz města s AspenTLV - Pepo Hostel jako vaší pohodlnou a pulzující domácí základnou.

Zásady a podmínky Pepo Hostel by Aspentlv:

Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu.

Check in od 15:00 do 00:00 .
Odhlášení od 00:00 do 11:00.

Platba při příjezdu kreditními kartami, debetními kartami.
Včetně daní.
Snídaně není v ceně.

Všeobecné:
24 hodinová recepce.
Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

    Více hostely v Tel Aviv