Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Dobrovolnictví je druh turistiky a forma ekoturistiky. Kde se dobrovolníci ponoří do nové kultury a učí se/život z úplně jiné perspektivy. který spojuje cestování s dobrovolnickou prací. Obvykle se jedná o jednotlivce nebo skupiny cestovatelů, kteří se účastní dobrovolnických aktivit, jako jsou stavby nebo renovace, výuka angličtiny nebo práce na ochranářských projektech v destinacích po celém světě. Cílem je vrátit to místní komunitě a mít pozitivní dopad a zároveň zažít novou kulturu a destinaci.

Místo určení: Ostrov Nacula, Yasawa - Fidži

Vítejte v RHICs!
RHICs vám poskytuje skvělou příležitost cestovat, žít a zažít fidžijskou kulturu a zároveň to vrátit komunitě, ve které žijete! Výměnou získáte:

- Ponoření do komunity | Komunitní pracovní zkušenosti
- Fidžijská rodina | Přátelé na celý život | 24/7 podpora v zemi
- Přináší pocit naplnění
- Cestovní příležitosti: Prohlédněte si historická místa
- Víkendové aktivity - Vydejte se na výlety
- výměna kultury atd.

Dobrovolnictví s RHIC nabízí zkušenost, která je spíše přímou interaktivní zkušeností, která se snaží podporovat změněné vědomí a změnu hodnot u jednotlivce, což následně ovlivňuje jeho životní styl a zároveň poskytuje formy projektů na zlepšení komunity v místních komunitách.
RHICs se zaměřuje na překlenutí mezer v projektech rozvoje komunity prostřednictvím udržitelného cestování a vzdělávání v oblasti služeb. RHICs vidí, že školní osnovy jsou klíčovou součástí učení, ale lekce získané při cestování do zahraničí nemají obdoby.


Zkušenost s projektem, kterou člověk získá, je daleko za něčím, získá někdo, kdo sedí ve třídě. Umožňuje vám dívat se a učit se věci z jiné perspektivy, jiné kultury a jiného prostředí z vaší vlastní zóny pohodlí.
Některým to umožňuje dozvědět se o sobě nové věci (věci, o kterých si neuvědomovali, že jsou schopni např. překonávat výzvy nebo překonávat vlastní strachy atd.)
Pro ostatní to změnilo způsob, jakým se dívají na život, a přimělo je uvědomit si, že v tomto životě je toho tolik, za co je třeba děkovat – ve vašem vlastním životě (Jen tím, že žijete život z jiného prostředí/kultury/perspektivy atd.). Kromě toho je dalším záměrem vyvinout z lidí globální občany.

Cestovatelé, kteří s námi dobrovolně pracují, cestují účelově. Při realizaci komunitních projektů mohou cestovat a vidět krásné scenérie.
Komunity, které si vybíráme, jsou komunity, které nemají téměř žádné zdroje na zlepšení úrovně zařízení ve školách a nebo kolem nich jako komunity. Máme tedy projektový poplatek (750 USD za týden pobytu), který to vše pokryje (Projektové materiály/zdroje a vše ostatní pokryje váš pobyt: transfery na místo projektu a z něj, briefing, jídlo, výlety, 24/7 v zemi podpůrného personálu , tričko/Sarong atd.)

Kromě toho se naši dobrovolníci učí a ponořují se do nové kultury, žijí a dívají se na život z jiné perspektivy. Na oplátku budou mít zkušenosti s prací v komunitě, celoživotní přátelství a dokonce i profesní sítě.

Zaměstnanci jsou přátelští a otevření lidé, kteří jsou nadšení pro komunitu a poznávají dobrovolníky, se kterými budou pracovat.

Upřednostňujeme bezpečnost a pohodu našich dobrovolníků, aby jejich pobyt a projekty byly smysluplné a hodnotné.
Zaměstnanci budou s dobrovolníky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro jakýkoli druh pomoci v zemi. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

 • Zdarma

  • snídaně v ceně‎
  • Bezplatná doprava z letiště
 • Obecné

  • Ručníky nejsou v ceně
 • Služby

  • Transfery z letiště
  • 24 hodinová recepce
  • Prohlídka/Přepážka
  • 24 hodinová ostraha
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy