Zdarma WiFi

The Hosteller Rishikesh, Upper Tapovan

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.9
Báječný
16 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Ohai a vítejte v našem třetím sociálním, zábavném a moderním hostelu pro batůžkáře, který se nachází přímo v srdci světového hlavního města jógy! V hostelu The Hosteller Rishikesh Upper Tapovan budete mít z každého pokoje nádherný výhled na hory. Tento světlý hostel se nachází vedle rozsáhlé zelené louky a je útočištěm klidu a pohody. Naše kavárna v 5. patře je perfektním místem k relaxaci a požití úžasné scenérie při popíjení šálku chai. A pokud potřebujete udělat nějakou práci, naše okouzlující balkonové pracovní prostory vám poskytnou inspiraci, kterou potřebujete, abyste byli produktivní. Ale to není vše – naše velká stinná terasa nad kavárnou je dokonalým místem pro setkání. S útulnými čtecími koutky, poličkami a dokonce i stolním fotbalem budete mít spoustu možností, jak se zabavit.
Hostel je hluboce inspirován místními barevnými studii jógy a má spoustu uklidňujících prvků a zářivých barev. Dokonce jsme přidali několik krásných kovových květinových nástěnných kusů, abychom dovnitř vnesli dotek přírody. A zmínili jsme se, že se nacházíme jen 500 m. od Laxman Jhula? Budete mít snadný přístup ke všemu modernímu vybavení, které potřebujete, a přitom budete stále nablízku všemu dění. Tak na co čekáš? Rezervujte si svůj pobyt v The Hosteller Rishikesh Upper Tapovan ještě dnes a zažijte dokonalý ráj pro batůžkáře.

Důležitá poznámka:
Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.
Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

UP-TOWN Cafe (neprovozuje ji The Hosteller) nabízí vegetariánská i nevegetariánská jídla. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Čas kavárny: 8:00–23:30

Časování ohřevu teplé vody je od 5:00 do 13:00 a od 18:00 do 23:00.

Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu pro potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta považováno za nevhodné ze strany ubytovny nebo pokud bude na jakékoli nevhodné chování upozorněn, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě zrušení rezervace do 7 dnů od data příjezdu bude hostovi účtována 1. noc.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna UP-TOWN nabízí nevegetariánské i vegetariánské možnosti.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Hosté si mohou objednat a konzumovat jídlo venku pouze ve vyhrazených jídelnách a soukromých pokojích.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

V objektu je k dispozici záloha napájení.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

8.9
Báječný
16 recenzí
 • Zabezpečení
  9.3
 • Umístění
  9
 • Zaměstnanci
  9.3
 • atmosféra
  8.7
 • Čistota
  8.7
 • Hodnota za peníze
  9
 • Zařízení
  8.5

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

10
Nádherný
17. 2. 2024
Had a very comforting stay here. Hosts Nitin and sweety helped us guide about all nearby spots and cafes to visit. They have a great roof top area, ideal to admire morning sunrise and practice yoga. Deepak, sanjay, Ali and asif always make sure you're having a good time while chilling at the common area. Dorms are always clean. Will surely visit again.
zobrazit více
Muž, 31-40
9.1
Nádherný
29. 1. 2024
Everything was good. Hostel really clean. Staff was really friendly and helpful. The only disadvantage was that the door of the dorm is always unlocked, but if u lock your things in the locker then it’s fine.
zobrazit více
Žena, 25-30
10
Nádherný
15. 1. 2024
The stay was amazing
zobrazit více
Žena, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Výtah
  • Parkování pro jízdní kola
  • Snídaně není zahrnuta
  • Air Conditioning
 • Služby

  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry

Více hostely v Rishikesh