Úroveň udržitelnosti 1

The Hosteller Chikmagalur

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.9
Báječný
10 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Gratulujeme! Dorazili jste do destinace, kde byla káva pěstována poprvé v Indii, můžete se ubytovat v The Hosteller Chikmagalur. Chikmagalur je místo, které musíme pochválit za to, že jsou naše rána snesitelná a naše hektické dny zvládnutelné. Nyní můžete prozkoumat tuto úžasnou destinaci a přitom zůstat v krásné kavárně. Chcete porozumět fascinujícímu procesu přípravy kávy? Strávte pár dní v našem hostelu a během chvilky se z vás stane znalec kávy.

Tento útulný malý domov daleko od domova se nachází na kouzelném místě a působí jako závan čerstvého vzduchu. Uklidněte své oči a duši, protože uklidňující zeleň obklopující hostel vám pomůže zbavit se veškerého stresu. A hej, nemáme nedostatek otevřených prostor. Obklopen sytě zelenými lesy, působí jako okouzlující pohled přímo z Disneyho filmu. Svěží otevřená kavárna hned vedle hostelu je místem, kde si můžete uvařit zajímavé příběhy. Rozlehlý areál vás vrátí do dětství a připomene vám hřiště, kde jste běhali, až se vám ztěžkl dech. Můžete se také oddat živé hře volejbalu nebo badmintonu. V období květu kávy se zde zralé kávové třešně suší a následně zpracovávají na kávová zrna. Můžete to sledovat živě nebo se podívat na naše speciálně navržené nástěnné malby, které kreativně zobrazují celý proces.

Probuďte se do chladivého vzduchu v jednom z našich 7 prostorných pokojů a odpočiňte si na maximum, když se budete potloukat v našich příjemných saloncích. Naše televizní místnost je perfektním místem pro sledování vašich oblíbených pořadů a filmů a je připravena pro celý váš tým. S dřevěným nábytkem, dlážděnými cestami vedoucími k hostelu, kreativními nástěnnými malbami od místních umělců a zemitou atmosférou; náš přátelský hostel pro batůžkáře je připraven stát se vaším BFF pro ty jižanské útěky. Začněte svůj den s šálkem kouřící aromatické kávy a probuďte se za cvrlikání volavek a plamenometných bulbulů. Když vás po dni stráveném objevováním přepadne hlad, objednejte si lahodnou krabičku z naší vlastní kavárny.

To zní jako plán? Je čas #GetUpJít do Chikmagalur.
Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.
Čas kavárny: 9:00–15:00 a 18:00–23:00
Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00

Žádný zákaz vycházení.

Specifické zásady mohou platit pro různé hostely pod značkou v konkrétních obdobích roku a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu za účelem potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta uznáno za nevhodné ze strany hostelu nebo pokud bude hostel upozorněn na jakékoli nevhodné chování, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Hosté s místními průkazy totožnosti nemají povolen vstup do tohoto zařízení.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

Zálohování napájení je k dispozici pouze na vybraných místech a ne na všech zařízeních The Hosteller.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

8.9
Báječný
10 recenzí
 • Zabezpečení
  8.8
 • Umístění
  9.2
 • Zaměstnanci
  9.6
 • atmosféra
  9.2
 • Čistota
  9.2
 • Hodnota za peníze
  8.8
 • Zařízení
  7.2

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

10
Nádherný
25. 1. 2024
I just love the atmosphere around the hostel. The staff is also very friendly and helping. Will surely visit soon
zobrazit více
Muž, 18-24
10
Nádherný
23. 1. 2024
great place! very comfortable, lots of space to seat, hang, rest, watch tv and ... enjoy around the Bonfire 🔥 surrounds by trees and coffee plants, very quiet. 10 min walk from 'main road' . Staying is with online Booking only
zobrazit více
Žena, 25-30
10
Nádherný
19. 1. 2024
I was truly enamored with the property; the staff was incredibly helpful throughout my stay. Their attentiveness and willingness to assist made my experience even more enjoyable.
zobrazit více
Muž, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Včetně ložního prádla
  • Parkování zdarma
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Snídaně není zahrnuta
  • Teplé sprchy
  • Světlo na čtení
  • Parkování
  • Stropní ventilátor
  • Žehlička / žehlicí prkno
 • Služby

  • Ručníky k pronájmu
  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Prohlídka/Přepážka
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry

Více hostely v Chikmagalur