Úroveň udržitelnosti 1
Zdarma WiFi

The Hosteller Dehradun

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.4
Nádherný
19 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Vnímejte mír a zpomalte tempo, když žijete na zemi, kde kdysi pobývali mudrci. Hosteller Dehradun, vyrobený téměř výhradně ze skla, je jedinečným hostelem, který vás ubytuje. Užijte si pocit vnitřního klidu, protože jasné přirozené světlo zaplavuje hostel a vaši duši. Skutečně místo, kde se můžete odevzdat svému klidu. S 5 kolejemi a 6 soukromými pokoji na výběr a několika kýčovitými společnými prostory oslavte každý okamžik se svými přáteli a nadšenými turisty.

Velký hostel má prostorné parkoviště a má dobré spojení s blízkými oblíbenými místy, takže je snadno dostupný pro každého cestovatele. Užijte si relaxační útěk nebo práci s výhledem, protože hostel je vybaven zvláštními pracovními prostory, díky kterým bude i vaše pracovní dny zábava. Nakrmte svou duši fascinujícím výhledem a nasyťte návaly hladu báječnými pokrmy z naší vlastní kavárny. Nezapomeňte vyzkoušet těstoviny! Společný prostor v prvním patře s pohodlnými sedadly a nástěnnými lavicemi je dokonalým zákoutím, pokud hledáte klid na čtení svého oblíbeného románu.

Jste vždy zvědaví sdílet příběhy a poznat nové lidi? Pak zamiřte na světlou otevřenou terasu, kde se každý den děje něco nového. Vyzvěte někoho na zápas ve stolním tenise, předstírejte, že jste hlavní postavou, když se budete dívat na svůj oblíbený film, nebo možná natočíte Reel o svých cestách? Možnosti jsou nekonečné. Takže zahoďte své starosti z našich obrovských skleněných oken a nechte #GetUpGo to Dehradun.

Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Čas kavárny: 9:00–14:00 a 18:00–23:00

Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00


Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu pro potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta považováno za nevhodné ze strany ubytovny nebo pokud bude na jakékoli nevhodné chování upozorněn, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

Zálohování napájení je k dispozici pouze na vybraných místech a ne na všech zařízeních The Hosteller.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.4
Nádherný
19 recenzí
 • Zabezpečení
  9.3
 • Umístění
  9
 • Zaměstnanci
  10
 • atmosféra
  9.3
 • Čistota
  9
 • Hodnota za peníze
  10
 • Zařízení
  9

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

10
Nádherný
22. 3. 2024
Amazing place stayed there for just 1 days but it was nice
zobrazit více
Muž, 18-24
8.3
Báječný
13. 3. 2024
The top bunk was a little difficult to access for an older person like me. Also it would be good if a reading light is provided for the upper bunk bed. Overall it is a good and safe place to stay even for a single woman traveller. Staff were very kind and helpful. Soup should be added to the menu
zobrazit více
Žena, 41+
9.7
Nádherný
03. 1. 2024
It seems perfect for the solo and group travellers. Well maintained and open minded hostel where strangers connect from the different places. Bonfire thing was much required in winters which they arranged in the common area. Food was good and yeah, hoping to book next time, "The Hosteller only".
zobrazit více
Muž, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Výtah
  • Snídaně není zahrnuta
  • Air Conditioning
  • Světlo na čtení
  • Parkování
  • Stropní ventilátor
 • Služby

  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry
  • Stolní fotbal

Více hostely v Dehradun