Úroveň udržitelnosti 1

The Hosteller Coorg Rainforest, Madikeri

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

10
Nádherný
7 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Přímo uprostřed rozlehlé lesní půdy a obklopené kávovými plantážemi; Hosteller Coorg Rainforest Hostel, Madikeri je dokonalým únikem z městského života. Se může pochlubit 8 prostornými ložnicemi a soukromými pokoji, každý z nich má balkon, který se otevírá s krásným výhledem na náš soukromý rybník. Prostorný hostel je pokryt chladnými zelenými odstíny a okamžitě uklidní vaši duši. Rádi si vyměňujete cestovatelské příběhy u ohně? Zamiřte do našeho rustikálního ohniště a pobavte se s ostatními baťůžkáři. Potřebujete útěchu od všech aktivit? Projděte se kolem našeho soukromého rybníka a sledujte, jak světlušky tančí. A hej, je to také ideální místo pro piknik!

Připojte se k šťastné partě v naší cool střešní kavárně, kde si můžete vychutnat vše od vynikajících jídel a zábavných deskových her až po rozhovory o knihách a nádherný výhled. co víc? Slyšeli jste někdy o „plovoucích postelích“? Jo, to je to, co dělá zdejší kavárnu ještě výjimečnější. Získejte svou denní dávku vitamínu D, protože Skydeck zde přináší dostatek přirozeného světla. S nástěnnou policí na knihy a pohodlnými sedadly je malá čítárna v prvním patře ideálním místem, kde můžete dohnat svou práci.

Usrkejte tedy své starosti, nadechněte se vůně a žijte svým vlastním tempem v indickém Coffee Capital. Pojďme #GetUpGo to Coorg!

Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Čas kavárny: 9:00–15:00 a 18:00–23:00

Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00


Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu pro potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta považováno za nevhodné ze strany ubytovny nebo pokud bude na jakékoli nevhodné chování upozorněn, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Hosté s místními průkazy totožnosti nemají povolen vstup do tohoto zařízení.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

Zálohování napájení je k dispozici pouze na vybraných místech a ne na všech zařízeních The Hosteller.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

10
Nádherný
7 recenzí
 • Zabezpečení
  10
 • Umístění
  10
 • Zaměstnanci
  10
 • atmosféra
  10
 • Čistota
  10
 • Hodnota za peníze
  10
 • Zařízení
  10

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

10
Nádherný
06. 5. 2024
One of the best backpacker hostel In coorg. Beautiful location in middle of rainforest just like its name.
zobrazit více
Žena, 25-30
9.4
Nádherný
23. 11. 2022
Hostel is located around 10 kms from Midikeri. The ride till the hosteller are through winding roads. There are few spots which have no lights and potholes so it's a bit adventures to ride after sunset. Hostel view and surrounding were beautiful. The hostel manager and the cafe manager were really good and made our stay comfortable. You'll get good North Indian veg/egg food. The crowd is a mix of group and couples so it takes some efforts if you are traveling solo. Overall an incredible exp.
zobrazit více
Muž, 25-30
8.3
Báječný
13. 10. 2022
The place is not that far from the city centre. But we need to go there before 5pm. Or else there are no proper road signs or lights in the route from city. Staff was very friendly. As the hostel was new the food was not that diverse. Cost was a bit high for the taste provided. Food was not Economy friendly for a travellers or hostellers. But the location and view are next to AMAZING. Suggestion:There are few leeches at the lake area. It would be better to provide first aid and inform new people
zobrazit více
Muž, 25-30

Zařízení

 • Zdarma

  • Parkování zdarma
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Snídaně není zahrnuta
  • Teplé sprchy
  • Světlo na čtení
  • Parkování
  • Stropní ventilátor
 • Služby

  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry
  • Wi-Fi

Více hostely v Coorg