Zdarma WiFi

The Hosteller Mussoorie, Mall Road

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.4
Báječný
34 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Vynikající čistota

Popis hostelu

Hosteller Mussoorie Mini se nachází hned vedle Mall Road a každý pokoj má panoramatický výhled do údolí. Se 4 kolejemi a 4 soukromými pokoji, hernou a společnými prostory plnými energie - to je dokonalý únik z městského života. S ohledem na moderní přístup byl prostor přeměněn tak, aby zahrnoval dynamický designový styl. Točité schodiště spojující patra, dřevěný nábytek s portugalským nádechem, prostorné postele s nebesy a minimalistická koncepce dělají hostel mimořádně jedinečným.

Při vstupu vás uvítá roztomilá oblast knihovny. Je to ráj pro všechny milovníky knih, protože je plný zajímavých knih. Představte si, že sedíte na těchto super pohodlných židlích, zatímco popíjíte šálek chai a ztrácíte se ve světě Ruskina Bonda! Docela snové, že? Zanechte všechny své starosti a zbavte se veškerého stresu, když se připojíte ke spolucestujícím v tomto tichém a klidném útěku. Tento hostel v blízkosti města, přesto klidný, je pro všechny spisovatele, umělce, kreativní duše a milovníky cestování, kteří chtějí žít svůj nejlepší horský život.

Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli stavebním pracím na vodovodním potrubí na Mall Road jsou všechny silnice zablokovány (z obou stran Library Chowk i od obrazového paláce).
Čtyřkolky a dvoukolky nejsou na Mall Road povoleny (soukromá a žlutá SPZ).
Pokud hosté přijedou vlastním vozidlem, budou muset zaparkovat poblíž Library Chowk. K dispozici je víceúrovňové parkoviště a klesá dolů asi 100 Mtr. Je zde cedule Padmini Niwas (je to cesta nahoru), pomocí které se hosté snadno dostanou na TH Mussoorie Mall Road.

Prosím, najděte níže směr jízdy.

Z nádraží Dehradun jeďte taxíkem/autobusem do knihovny Mussoorie. Poplatky za taxi jsou 350 Rs a autobus 70 Rs. Od knihovny zahněte doleva a bude tam tabule s nápisem 'I Love Mussoorie'. Pak jděte dolů přes tibetský trh Gali a tam se dostanete do The Hosteller Mussoorie Mini.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Vezměte prosím na vědomí, že k ubytování vede nakloněná procházka v délce 5 minut, po které následuje přibližně 50 schodů.

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.
Čas kavárny: 8:00–14:00 a 18:00–23:00
Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00


Žádný zákaz vycházení.

Specifické zásady mohou platit pro různé hostely pod značkou v konkrétních obdobích roku a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu za účelem potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta uznáno za nevhodné ze strany hostelu nebo pokud bude hostel upozorněn na jakékoli nevhodné chování, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

V kavárně Hostellers Unbox se podávají vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Hosté si mohou objednat a konzumovat jídlo venku pouze ve vyhrazených jídelnách a soukromých pokojích.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

V tomto zařízení není k dispozici záloha napájení.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

8.4
Báječný
34 recenzí
 • Zabezpečení
  9.1
 • Umístění
  8.6
 • Zaměstnanci
  8.9
 • atmosféra
  8.3
 • Čistota
  8
 • Hodnota za peníze
  7.7
 • Zařízení
  8

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

5.4
Hodnocení
11. 5. 2024
The property was way below expectations particularly from a cleanliness point of view. The property was stinking of sewage in some of the common areas. There was a rat in our dorm (4-bed mixed dorm), we pointed it out to the hostel staff and they were unable to drive it away. To make matters worse, there was rat poop on 2 of the beds and in the storage space. All in all, a stinker of an experience for me and my co-traveller. Do not recommend this hostel if hygiene is a consideration for you.
zobrazit více
Muž, 25-30
10
Nádherný
23. 3. 2024
It was an amazing experience and I would recommend it strongly to anyone visiting mussorie
zobrazit více
Žena, 18-24
10
Nádherný
15. 3. 2024
The hosteller, mussoorieHad all the amenities equipped.The rooms were clean, the bathroom were too.The sheets has been washed.The view from the hostle is the best,It has a great workspace in the B block.And a good chilling common area in A block.You can use either of the block with any bookings.FYIIf you are traveling with Yellow board, request to call the hostel to know how to reach there as yellow boards aren't allowed in Mall road.Note , thers an alternative route (parallel to Mall road)
zobrazit více
Muž, 25-30

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Stropní ventilátor
 • Služby

  • Ručníky k pronájmu
  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Cafe

Více hostely v Mussoorie