Úroveň udržitelnosti 1
Zdarma WiFi

The Hosteller Shimla

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.3
Nádherný
76 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Hosteller Shimla se nachází přímo na ulici Shimla Mall Road a je ztělesněním pohodlí, stylu a krásy. Tento zbrusu nový hostel pro batůžkáře je vysoký tři podlaží - ubytuje 21 luxusních pokojů; poskytuje více prostoru a pohodlí než většina ostatních. Máte na výběr z prostorných kolejí nebo luxusních soukromých pokojů; ideální pro jakoukoli skupinu přátel. Hostel má také výrazně elegantní estetiku designu, která jej odlišuje. Můžete si užít moderní a chladný interiér, aniž byste se museli vzdát pohodlí a tepla živého hostelu pro batůžkáře. Hostel má v přízemí společný prostor a speciální střešní kavárnu s přímým výhledem na Mall Road.

Důležitá poznámka:
Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.
Příjezd - od 13:00 do 23:00

Odjezd - 11:00

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Čas kavárny: 8:00–14:00 a 18:00–23:00

Hosteller Shimla je pro cestovatele, kteří chtějí zažít pobyt v těsné blízkosti The Mall Road spolu s malebnými výhledy. Uvědomte si, že obchodní centrum je přístupné pouze pěšky a my také (nacházíme se ve vzdálenosti 10 - 12 minut od parkoviště vleku).

Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00


Prosím, najděte níže směr jízdy.

Z nové autobusové zastávky jeďte taxíkem/autobusem k výtahu.

U přepážky výtahu si vezměte lístek za 10 Rs a nechte se eskalovat směrem k nákupnímu centru.

Na přední straně uvidíte sportovní areál Indiry Gándhíové.

Směrem doleva bude stoupající stezka směřující k indické bance, jděte po ní a jděte 10 minut, přímo vás vysadí u The Hosteller.

The Hosteller Shimla Route – https://goo.gl/maps/maNX9gY82ga7aGh56

• Způsob 1: Delší, ale pohodlný ~ 20 min. procházka https://goo.gl/maps/khWWeBPaknW6DWLDA

• Cesta 2: Kratší, ale poměrně strmá ~ 15 min. túra https://goo.gl/maps/m8ujiHQ62xSvjVUw5

V případě dalších dotazů nás kontaktujte přímo.

Žádný zákaz vycházení.

Specifické zásady mohou platit pro různé hostely pod značkou v konkrétních obdobích roku a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu za účelem potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta uznáno za nevhodné ze strany hostelu nebo pokud bude hostel upozorněn na jakékoli nevhodné chování, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Hosté si mohou objednat a konzumovat jídlo venku pouze ve vyhrazených jídelnách a soukromých pokojích.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

V tomto zařízení není k dispozici záloha napájení.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.3
Nádherný
76 recenzí
 • Zabezpečení
  9.7
 • Umístění
  9.2
 • Zaměstnanci
  9.7
 • atmosféra
  9
 • Čistota
  9.7
 • Hodnota za peníze
  9.3
 • Zařízení
  8.9

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

8.6
Báječný
27. 5. 2024
Lovely quieter spot above mall road in Shimla. Honestly, not so much a backpacker vibe here, mainly domestic travellers on their laptops and families. The rooms were clean and cosy! Plus the staff were amazing, so helpful and chatty!
zobrazit více
Pár, 25-30
10
Nádherný
07. 5. 2024
Good stay and clean room. Very helpful staff and special mention to the cafe food on the rooftop cafe
zobrazit více
Muž, 25-30
8.3
Báječný
09. 4. 2024
The place is nearby mall road with a good view of whole city. Visit if you are looking a place near mall road. Last 5 mins climb is bit hard because of steep slope.
zobrazit více
Muž, 31-40

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Šatní skříňky
  • Společenská místnost
 • Služby

  • Prádelní zařízení
  • Transfery z letiště
  • Ručníky k pronájmu
  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Prohlídka/Přepážka
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry
  • Wi-Fi

Více hostely v Shimla