XiaoGang Soul Habitat Surf Club

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

XiaoGang Soul Habitat Surf Club, hostinec s tibetskými charakteristikami na ostrově Hainan, se nachází vedle mezinárodní turistické silnice ve vesnici Houcheng, Liji Town, Wanning City, 10 kilometrů od turistické silnice a s pohodlnou dopravou. Je to asi 9 kilometrů od stanice vysokorychlostní železnice kolem ostrova-Shenzhou Station.

Vybavení pokoje je kompletní, 100M širokopásmové bezdrátové WiFi pokrytí, každý pokoj je vybaven nezávislou klimatizací, 24hodinová teplá voda. Uvnitř je zřízeno velké nádvoří. Na nádvoří provádíme open-air KTV a společně zpíváme. Každý z nás tady může být super zpěvák. Hrajeme spolu deskové hry (Poker Werewolf, UNO, who is undercover, true or dare, poker, Mahjong.) Každý z nás může být tvůrcem atmosféry, a také spolu můžeme posedět a popovídat si s přáteli z celého světa, sdílet příběhy, sdílet naše vlastní životní zkušenosti a naše vlastní cestovatelské příběhy.

Pro milovníky cyklistiky se Xiaogang Post nachází hned vedle Hainan International Tourism Highway. Ať už ze Sanya na poloostrov Shenzhou nebo z Boao do Xiaogang Post, cyklisté mohou ocenit kouzlo Wanning International Tourism Highway. Z Boao do Xiaogang Yizhan (stanice Shenzhou Feideng) se doporučuje jet z Boao do města Hele, poté do přístavu Gangbei a poté do Dahuajiao a pokračovat na kole po turistické cestě, přičemž postupně míjíte moře Spring Garden a moře Baoding. . Wuchanghai, Sun River Bridge, Dongao Wetland, po odbočení přes Chengling do Xiaogang Post House; ze Sanya do Xiaogang Post House se doporučuje jet po National Highway 223 ze Sanya do Lingshui, pak do Xinglong a pokračovat po Xingmei Avenue Když dorazíte do Shimei Bay, můžete navštívit Hainan Bookstore (Phoenix Jiuli Bookstore) a projet se po ulici Xingmei Avenue. turistická cesta ze zálivu Shimei asi osm kilometrů do Xiaogang Post. Pro turisty s vlastním autem má Xiaogang Inn bezplatné parkoviště s velkým prostorem.

Večer pak majitel kdykoliv náhodně uvaří chodcům a přátelé uvaří večeři a je to také sečuánská kuchyně, kterou všichni milují. Můžete zde cítit pikantní sečuánskou chuť. Wan Ning Xiao Gang Guest House srdečně vítá batůžkáře, cyklistické nadšence a přátele, kteří cestují na vlastní pěst. Až přijdete, budeme mít příběh!

***Zásady a podmínky vlastnictví:
1. Storno podmínky: Minimálně 1 den předem na zrušení, jinak musíte zaplatit první noc jako poplatek za pozdní zrušení/poplatek za nedostavení se.
2. Check in od 14:00.
3. Odhlášení před 12:00.
4. Platba při příjezdu v hotovosti a mobilem.
5. Včetně daní.
6. Snídaně není v ceně.
7. Zákaz kouření na pokoji, máme prostor pro kuřáky.
8. Recepce funguje 24 hodin.
(Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení