Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.4
Nádherný
289 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Madpackers konečně vkročili do ''Amritsar - srdce Paňdžábu.'' Amritsar je hlavní poutní centrum pro Sikhy a turistické centrum pro všechny. Město je domovem Zlatého chrámu, který se nachází 9 minut chůze od našeho hostelu. Zatímco Jallianwala Bagh je 4 minuty chůze od hotelu

Madpackers Amritsar má terasu a sdílený lounge. Naše soukromé koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. pokoje v hostelu také nabízejí bezplatné Wi-Fi. Každý pokoj v Madpackers Amritsar má klimatizaci a přilehlou koupelnu.

Domovní řád:

Madpackers zpracuje platební karty vydané mimo Indii, jakmile skončí období bezplatného zrušení, a zajistí tak dostatečný zůstatek. U karet vydaných v Indii nebudou rezervace potvrzeny, dokud neobdržíme celou platbu předem. Při rezervaci prosím zanechte své telefonní číslo. Madpackers nepřijímá platby v hotovosti.

Při rezervaci nezapomeňte zanechat své kontaktní číslo. Budeme vás kontaktovat, abychom vám potvrdili čas příjezdu a další podrobnosti.

U rezervací bez možnosti vrácení peněz,

Madpackers se pokusí strhnout vaši kartu do 24 hodin od provedení rezervace. Pokud platba nebude úspěšná, zašleme vám e-mail s výzvou k aktualizaci údajů o kartě a na tuto aktualizaci budete mít 24 hodin. Pokud neaktualizujete své údaje včas nebo pokud by byly některé aktualizované údaje neúspěšně účtovány, budeme nuceni vaši rezervaci zrušit.

KREDITNÍ/DEBITNÍ PLATBA Madpackers se pokusí předběžně autorizovat a dočasně zadržet celou částku. Pokud to nedokážeme, zašleme vám e-mail s výzvou k aktualizaci údajů o kartě a na provedení této aktualizace budete mít 24 hodin. Pokud neaktualizujete svou kartu včas nebo pokud budou některé aktualizované údaje neúspěšně účtovány, budeme nuceni vaši rezervaci zrušit.

Politika hlavní sezóny

U rezervací, které spadají do období od 1. října do 31. března, budou hosté požádáni, aby zaplatili minimálně 50 % -100 % předem z částky rezervace, aby rezervaci potvrdil rezervační tým. (rádžasthán)

U rezervací, které spadají do období od 1. listopadu do 30. června, budou hosté požádáni, aby zaplatili minimálně 50 % -100 % předem z částky rezervace, aby rezervaci potvrdil rezervační tým. ( Uttarakhand a Himáčalpradéš )

1. Čas příjezdu: 14:00 - 23:59 Pokud si přejete CHECK-IN později, informujte prosím ubytování předem.

2. Čas odhlášení: do 12:00 poledne

3. Pozdní příjezd: Pokud přijíždíte po půlnoci, doporučujeme rezervovat si lůžko na předchozí termín, abyste se vyhnuli čekání ve společenské místnosti až do doby přihlášení.

4. Automatické nedostavení se: Zrušení je po 23:00, pokud přijedete po 21:00. Informujte nás prosím předem!

5. Potvrzovací e-mail: Do 12 hodin po rezervaci obdržíte od hostelu potvrzovací e-mail. Přečtěte si prosím pozorně tento e-mail, budou v něm uvedeny podrobnosti o vaší rezervaci a některé základní informace o Madpackers a podrobné pokyny k hostelu. Pokud neobdržíte e-mail do 12 hodin, zkontrolujte složku se spamem.

6. Platba: U všech standardních rezervací musí být celý zůstatek uhrazen online (UPI nebo kartou) (INR) pouze při přihlášení v hotelu. U skupinových rezervací a v hlavní sezóně si však ubytování vyhrazuje právo na platbu předem bankovním převodem. MADPACKERS NEPŘIJÍMÁ HOTOVOST POUZE ONLINE PLATBY.

7. Storno podmínky: Host může zrušit zdarma do 7 dnů před příjezdem. Hostovi bude účtována celková cena rezervace, pokud rezervaci zruší v
7 dní před příjezdem. Pokud se host nedostaví/zruší, bude mu také účtována celková cena. Záloha je nevratná.

8. Skupinové rezervace: Pro skupinové rezervace nás prosím kontaktujte přímo. Žádné skupinové rezervace nelze provést online. Při online rezervaci přijímáme maximálně 4 osoby. Vezměte prosím na vědomí, že vaše rezervace může být zrušena, pokud provedete několik samostatných rezervací a celkový počet skupiny je vyšší než 4.

9. Zákaz kouření: Všechny pokoje mají přísný zákaz kouření.

10. Vládní zákony – Hosté jsou povinni při CHECK-IN předložit platný průkaz totožnosti. Zahraniční hosté musí předložit platný cestovní pas s vízem, zatímco indičtí hosté musí předložit platný průkaz totožnosti schválený vládou. Karta PAN nebude považována za platný doklad totožnosti. Místní průkaz nebude akceptován, ubytovací zařízení bude účtovat poplatek podle storno podmínek.

11. Věkové omezení: Přijímáme hosty od 18 do 40 let.

12. Regulované časování AC v kolejích podle potřeby.

13. Všechny nevratné rezervace musí provést 100% zbývající platbu předem, aby byla rezervace potvrzena. Hostel vám po provedení rezervace zašle odkaz k platbě.

14. Vrchol sezóny: Diwali, Nový rok, Vánoce, Holi a Velbloudí veletrh v Pushkaru. Všechny sazby jsou nevratné.

(Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.4
Nádherný
289 recenzí
 • Zabezpečení
  9.6
 • Umístění
  9.5
 • Zaměstnanci
  9.8
 • atmosféra
  9.3
 • Čistota
  9.2
 • Hodnota za peníze
  9.6
 • Zařízení
  9

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

9.4
Nádherný
08. 5. 2024
Good option for Amritsar. Has an option to go to the border. Decent AC in the room but not amazing. Privacy certain and big lockers. Short walk to the temple. Would stay again
zobrazit více
Muž, 25-30
9.1
Nádherný
02. 5. 2024
Would recommend this to anyone staying in Amritsar. A 10 minute walk from the Golden Temple / museums etc., small cafe offering basic food and beer, easy to meet other travellers. Would definitely recommend doing the border tour - very good value and great to learn about Amritsar from Vicky on the way.
zobrazit více
Pár, 25-30
9.1
Nádherný
30. 4. 2024
A nice hostel with a GREAT location. A short walk away from the Golden Temple and other attractions and eating places. There's LOTS to see and do around. The staff is also very helpful and polite. Great little rooftop from where you can see the Golden Temple.
zobrazit více
Muž, 25-30

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Služby

  • Recepce (omezené otevírací hodiny)
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní fotbal
  • Wi-Fi

Více hostely v Amritsar