Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.3
Nádherný
297 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Madpackers konečně vkročili do ''Amritsar - srdce Paňdžábu.'' Amritsar je hlavní poutní centrum pro Sikhy a turistické centrum pro všechny. Město je domovem Zlatého chrámu, který se nachází 9 minut chůze od našeho hostelu. Zatímco Jallianwala Bagh je 4 minuty chůze od hotelu

Madpackers Amritsar má terasu a sdílený lounge. Naše soukromé koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. pokoje v hostelu také nabízejí bezplatné Wi-Fi. Každý pokoj v Madpackers Amritsar má klimatizaci a přilehlou koupelnu.

Domovní řád:

Madpackers zpracuje platební karty vydané mimo Indii, jakmile skončí období bezplatného zrušení, a zajistí tak dostatečný zůstatek. U karet vydaných v Indii nebudou rezervace potvrzeny, dokud neobdržíme celou platbu předem. Při rezervaci prosím zanechte své telefonní číslo. Madpackers nepřijímá platby v hotovosti.

Při rezervaci nezapomeňte zanechat své kontaktní číslo. Budeme vás kontaktovat, abychom vám potvrdili čas příjezdu a další podrobnosti.

U rezervací bez možnosti vrácení peněz,

Madpackers se pokusí strhnout vaši kartu do 24 hodin od provedení rezervace. Pokud platba nebude úspěšná, zašleme vám e-mail s výzvou k aktualizaci údajů o kartě a na tuto aktualizaci budete mít 24 hodin. Pokud neaktualizujete své údaje včas nebo pokud by byly některé aktualizované údaje neúspěšně účtovány, budeme nuceni vaši rezervaci zrušit.

KREDITNÍ/DEBITNÍ PLATBA Madpackers se pokusí předběžně autorizovat a dočasně zadržet celou částku. Pokud to nedokážeme, zašleme vám e-mail s výzvou k aktualizaci údajů o kartě a na provedení této aktualizace budete mít 24 hodin. Pokud neaktualizujete svou kartu včas nebo pokud budou některé aktualizované údaje neúspěšně účtovány, budeme nuceni vaši rezervaci zrušit.

Politika hlavní sezóny

U rezervací, které spadají do období od 1. října do 31. března, budou hosté požádáni, aby zaplatili minimálně 50 % -100 % předem z částky rezervace, aby rezervaci potvrdil rezervační tým. (rádžasthán)

U rezervací, které spadají do období od 1. listopadu do 30. června, budou hosté požádáni, aby zaplatili minimálně 50 % -100 % předem z částky rezervace, aby rezervaci potvrdil rezervační tým. ( Uttarakhand a Himáčalpradéš )

1. Čas příjezdu: 14:00 - 23:59 Pokud si přejete CHECK-IN později, informujte prosím ubytování předem.

2. Čas odhlášení: do 12:00 poledne

3. Pozdní příjezd: Pokud přijíždíte po půlnoci, doporučujeme rezervovat si lůžko na předchozí termín, abyste se vyhnuli čekání ve společenské místnosti až do doby přihlášení.

4. Automatické nedostavení se: Zrušení je po 23:00, pokud přijedete po 21:00. Informujte nás prosím předem!

5. Potvrzovací e-mail: Do 12 hodin po rezervaci obdržíte od hostelu potvrzovací e-mail. Přečtěte si prosím pozorně tento e-mail, budou v něm uvedeny podrobnosti o vaší rezervaci a některé základní informace o Madpackers a podrobné pokyny k hostelu. Pokud neobdržíte e-mail do 12 hodin, zkontrolujte složku se spamem.

6. Platba: U všech standardních rezervací musí být celý zůstatek uhrazen online (UPI nebo kartou) (INR) pouze při přihlášení v hotelu. U skupinových rezervací a v hlavní sezóně si však ubytování vyhrazuje právo na platbu předem bankovním převodem. MADPACKERS NEPŘIJÍMÁ HOTOVOST POUZE ONLINE PLATBY.

7. Storno podmínky: Host může zrušit zdarma do 7 dnů před příjezdem. Hostovi bude účtována celková cena rezervace, pokud rezervaci zruší v
7 dní před příjezdem. Pokud se host nedostaví/zruší, bude mu také účtována celková cena. Záloha je nevratná.

8. Skupinové rezervace: Pro skupinové rezervace nás prosím kontaktujte přímo. Žádné skupinové rezervace nelze provést online. Při online rezervaci přijímáme maximálně 4 osoby. Vezměte prosím na vědomí, že vaše rezervace může být zrušena, pokud provedete několik samostatných rezervací a celkový počet skupiny je vyšší než 4.

9. Zákaz kouření: Všechny pokoje mají přísný zákaz kouření.

10. Vládní zákony – Hosté jsou povinni při CHECK-IN předložit platný průkaz totožnosti. Zahraniční hosté musí předložit platný cestovní pas s vízem, zatímco indičtí hosté musí předložit platný průkaz totožnosti schválený vládou. Karta PAN nebude považována za platný doklad totožnosti. Místní průkaz nebude akceptován, ubytovací zařízení bude účtovat poplatek podle storno podmínek.

11. Věkové omezení: Přijímáme hosty od 18 do 40 let.

12. Regulované časování AC v kolejích podle potřeby.

13. Všechny nevratné rezervace musí provést 100% zbývající platbu předem, aby byla rezervace potvrzena. Hostel vám po provedení rezervace zašle odkaz k platbě.

14. Vrchol sezóny: Diwali, Nový rok, Vánoce, Holi a Velbloudí veletrh v Pushkaru. Všechny sazby jsou nevratné.

(Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.3
Nádherný
297 recenzí
 • Zabezpečení
  9.5
 • Umístění
  9.5
 • Zaměstnanci
  9.7
 • atmosféra
  9.1
 • Čistota
  9
 • Hodnota za peníze
  9.4
 • Zařízení
  8.8

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

9.4
Nádherný
27. 6. 2024
Very friendly hostel run by Vicky and his team. In a quieter side street so the noise of the horns is muted. Firm beds. Stayed in a private ensuite with good hot water and a/c and fan. Had a kettle as well (bonus). Vicky will take groups out to Wagah border and can do food tours etc. it’s a 10-15 minute stroll to the Golden Temple etc. close to the ring road so can be dropped off if arriving by taxi and just walk the last 100m. Well signposted. Good place to stay.
zobrazit více
Pár, 41+
10
Nádherný
26. 6. 2024
Generous, safe, and discreet place to rest. Staff takes the idea of “Guest is God” all-the-way. In walking distance to the headquarters of the Sikh people. Akaal!
zobrazit více
Muž, 25-30
7.7
Velmi dobré
23. 6. 2024
The upstairs common area was a good place to hide from the heat and meet fellow travellers. Very close to the golden temple and hidden from the main road. They have a garage which was helpful for me travelling by bike. Staff were helpful and in good spirits. The downfall is the small menu at the hostel and the lack of food in a close proximity (probably only an issue due to the heat of summer and not feeling live venturing far)
zobrazit více
Muž, 31-40

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Služby

  • Recepce (omezené otevírací hodiny)
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní fotbal
  • Wi-Fi

Více hostely v Amritsar