Úroveň udržitelnosti 1
Zdarma WiFi

The Hosteller Mcleodganj, Upper Bhagsu

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.9
Báječný
124 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Pozdravte The Hosteller Bhagsu, náš třetí hostel pro batůžkáře v srdci Malé Lhasy. Každý pokoj zde nabízí úchvatný výhled na vzdálené vrcholky a zve hosty, aby se probudili do svůdné krásy Mcleodganj. Tento hostel, navržený tak, aby byl vaším ideálním horským útěkem, má výhodnou polohu a je dokonalým příbytkem pro ty, kdo jsou pokousáni cestovním broukem. Fasáda hostelu je působivá skleněná struktura, označená vinylovou úpravou a vyčnívající jako žlutý maják uprostřed horské scenérie. Hosteller Bhagsu nabízí snadnou bránu k prozkoumání okouzlujícího okolí, protože je v pěší vzdálenosti od slavného chrámu Bhagsunag, vodopádu a kavárny Shiva.

Hostel se může pochlubit třemi odlišnými společnými prostory, z nichž každý má své jedinečné kouzlo. Vnitřní kavárna, zařízená stoly a lavicemi z masivního dřeva, je příjemným prostorem, kde si můžete vychutnat šálek teplé kávy. Je také vybaven živým stolním fotbalem pro přátelské soutěže. Společný prostor se 4místnými lavicemi pod markýzami nabízí intimnější prostředí pro rozhovory a relaxaci. Naproti tomu venkovní plocha zdobená houpacími sítěmi, houpačkami a slunečníky je jako stvořená pro lenošení na čerstvém horském vzduchu. Vrcholem je zde ohniště, které zažije mnoho rušných nocí, jsme si jisti. Hosteller Mcleodganj Bhagsu je harmonickou směsí současných a místních designových prvků. Výzdoba se točí kolem místních položek, ručně sbíraných z okolních trhů. Výjimečným prvkem je na zakázku vyrobený obtisk se vzorem nekonečného uzlu, který zdobí kavárnu a soukromé pokoje, a dodává modernímu prostoru nádech místního dědictví.

Nachází se v blízkosti chrámu Bhagsunag, fascinujícího vodopádu Bhagsunag, slavné německé pekárny, Tibetského muzea a slavné pizzerie Morgan’s Place; hostel potěší každého cestovatele. Samotné město, proslulé svou malebnou krásou a duchovním významem, poskytuje hostelu perfektní kulisu, která v sobě spojuje podstatu místní kultury a přírodní nádhery.

Le's #GetUpJděte do Bhagsu.Důležitá poznámka:
Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.
Čas kavárny: 9:00–15:00 a 18:00–23:00


Poznámka: Podél cesty, která následuje po Krishna General Store, si všimnete schodů vedoucích nahoru na pravou stranu (asi 150 schodů). Pokračujte po této cestě, dokud nenarazíte na kamennou cestu se značením vedoucím k The Hosteller Mcleodganj, Bhagsu.

Žádný zákaz vycházení.

Specifické zásady mohou platit pro různé hostely pod značkou v konkrétních obdobích roku a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu za účelem potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta uznáno za nevhodné ze strany hostelu nebo pokud bude hostel upozorněn na jakékoli nevhodné chování, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.


Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich interních kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

Zálohování napájení je k dispozici pouze na vybraných místech a ne na všech zařízeních The Hosteller.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

8.9
Báječný
124 recenzí
 • Zabezpečení
  9.1
 • Umístění
  8.9
 • Zaměstnanci
  9.3
 • atmosféra
  7.6
 • Čistota
  9.1
 • Hodnota za peníze
  9.1
 • Zařízení
  8.9

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

10
Nádherný
26. 4. 2024
best place to stay...
zobrazit více
Muž, 25-30
10
Nádherný
24. 4. 2024
Nice clean hostel good value
zobrazit více
Muž, 25-30
9.4
Nádherný
23. 4. 2024
Loved staying here so much I extended every morning for 4 nights, ashwin and the other staff are nice and welcoming, would recommend
zobrazit více
Muž, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Šatní skříňky
  • Společenská místnost
  • Teplé sprchy
  • Světlo na čtení
  • Stropní ventilátor
 • Služby

  • Přístup k internetu
  • Ručníky k pronájmu
  • Úschovna zavazadel
  • Prohlídka/Přepážka
  • 24 hodinová ostraha
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry
  • Wi-Fi

Více hostely v Dharamshala