Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.7
Nádherný
16 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Jednohvězdičkové ubytování s pětihvězdičkovými vzpomínkami. Pro průzkumníky, dobrodružné povahy a možná i ty, kteří si chtějí jen odpočinout v houpací síti na konci světa. Snažíme se být ohleduplní k sobě navzájem i k životnímu prostředí, takže používáme co nejméně plastů a betonu, místo toho najdete jako stavební materiál dřevo a trávu z místních zdrojů.

Naše jídlo se řídí stejným pravidlem, (většinou) místní suroviny vařené od začátku místním personálem pro vynikající výsledky. Během několika vteřin poté, co vystoupíte z lodi na naši pláž, se ocitnete součástí naší rodiny, je to místo, kde můžete skutečně najít ústraní a prostor k relaxaci. Koh Ta Kyjev je nejméně obydlený ze 3 hlavních ostrovů Sihanoukville, ideální, pokud chcete od toho všeho pryč.

***Zásady a podmínky vlastnictví:
1. Storno podmínky: 1 den před příjezdem.
2. Check in od 12:30 do 23:00.
3. Odhlášení před 9:30.
4. Platba při příjezdu pouze v hotovosti.
5. Pracovní doba recepce 07:00-23:00.
6. Žádné věkové omezení.
7. Včetně daní.
8. Snídaně není v ceně.
9. Kouření povoleno.

FAQ:

Otázka: Jak se tam dostanu?

A. Naše loď na ostrov odjíždí z prvního místa zvaného The Last Waiting Point na Marina Road v Otres2 v 11:45 AM (10.557341,103.5581665) a druhé místo je na LastPoint Departure Point na National Road 45 v Ream poblíž Námořní základna ve 12:30 (10,5169518,103,6089014). Vždy zvažte, kde se nacházíte a kterým směrem jste blízko.
-The Last Waiting Point je pro hosty, kteří jsou již ve městě a mohou si vzít tuk-tuk nebo pass-app, aby tam chytili loď.
-LastPoint Departure Point je pro hosty, kteří přijíždějí z Phnom Penh, Kampotu, Kepu, letiště a autonomního přístavu Sihanoukville.
Loď stojí 15 $ na osobu za otevřenou zpáteční jízdenku a lze ji zaplatit, když dorazíte do The Last Point.


Otázka: Jak se dostanu z Koh Rong nebo Koh Rong Samloem do Koh Ta Kiev?

A. Nastupte nejdříve trajektem do autonomního přístavu Sihanoukville, vezměte tuk-tuk nebo pass-app do Om's House (Ream Beach), který je 26 kilometrů od přístavu, a ve 12:30 jeďte naší lodí do The Last Point ( 15 USD za otevřenou zpáteční letenku).


Q. Existuje přímý trajekt z Koh Rong nebo Koh Rong Samloem?

A. Ne, není! Motorovým člunům KR a KRS trvá cesta 23,4 a 31 km z těchto ostrovů do autonomního přístavu Sihanoukville asi 45 minut, naší longtailové lodi trvá cesta 5 km od Om's House asi 30 minut. Bohužel neexistuje žádný přímý trajekt z KR a KRS, pokud by nějaký byl, bylo by to asi 30-40 km od Koh Ta Kiev, což by byla neudržitelná 2hodinová jízda motorovým člunem nebo nepohodlná 4hodinová jízda přes oceán.


Otázka: Přijíždím pozdě do Sihanoukville, mohu k vám jet trajektem později než ve 12:00?

A. Provozujeme pouze jeden trajekt za den a nemůžeme zaručit žádné další služby, takže pokud budete mít příliš pozdě, můžete si buď užít noc v Otres, nebo zkusit najít jiného poskytovatele lodí na The Last Waiting Point Otres2 a vždy jistě jdou na správnou stranu ostrova, kde se nachází The Last Point, mnoho z nich jde na severní konec, což je k nám 40minutová cesta džunglí. Můžeme provést pozdní vyzvednutí na druhém místě v Om’s House at Ream, ale musíte mít minimálně 4 osoby, méně bude poplatek za soukromou loď ve výši 60 dolarů za obě cesty.

Otázka: Přijdu dnes pozdě, mohu přijít zítra?

Odpověď: Chápeme, všichni jsme sami cestovatelé a víme, jaké to může být. Nikdy neúčtujeme poplatky za zrušení nebo změny rezervací. Pomohlo by nám, kdybyste mohli provést změnu ve své online rezervaci sami. Většinou na tom nezáleží, stačí upravit vaši rezervaci o den a vy se k nám můžete připojit o den později. Uvolněte se, usmějte se a brzy se uvidíme.


Otázka: Přijíždím do Sihanoukville autobusem z Phnom Penh/Kampot/Kep, jak se dostanu do Ream?

Odpověď: Pokud dorazíte včas na loď ve 12:30 v Ream, vystupte z autobusu na dálnici poblíž letiště Sihanoukville. Další informace naleznete v další otázce.


Otázka: Přilétám na letiště Sihanoukville, mohu získat transfer?

Odpověď: Nenabízíme taxislužbu, ale naše loď vyzvedne každý den ve 12:30 z pláže poblíž letiště. Než si promluvíte s taxikáři na letišti, můžete vyzkoušet aplikaci Pass-app, bývá mnohem levnější, počítejte s tím, že za 10minutovou cestu zaplatíte kolem 5 – 8 USD. Vaším cílem by byl Omův dům v Ream Beach. Pokud potřebujete pozdější vyzvednutí, je to možné pouze z pláže Ream, ale dejte nám vědět předem datum a čas, abychom se ujistili, že je loď k dispozici, zavolejte na číslo 088 6107777.

Otázka: V kolik hodin se loď vrací na pevninu?

A. Loď opouští ostrov v 09:30, na požádání může vystoupit na pláži Ream v 09:50 a dorazí na místo posledního čekání v Otres2 v 10:30 (nebo dříve, pokud nikdo nepotřebuje jet na Ream)


Otázka: Co si mám vzít s sebou?

A. Doporučujeme: Plavecké oblečení, dobíjecí baterku, kokosový olej (zabraňuje kousnutí mouchami pískovými) a repelent proti komárům (máme méně komárů než na pevnině, ale opatrnost není na škodu). (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.7
Nádherný
16 recenzí
 • Zabezpečení
  10
 • Umístění
  9.8
 • Zaměstnanci
  10
 • atmosféra
  9.6
 • Čistota
  9.3
 • Hodnota za peníze
  10
 • Zařízení
  9.1

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

8.3
Báječný
09. 5. 2024
The place is nice and staff was good to us. unfortunately the beach was quite trashy. It may be better to stay at cactus
zobrazit více
Muž, 18-24
9.4
Nádherný
29. 4. 2024
Had an amazing stay here - booked 2 nights and ending up staying for a week including my birthday!
zobrazit více
Žena, 25-30
10
Nádherný
23. 3. 2024
I had planned to stay for 4 days and ended up staying for 2 weeks! The staff make you feel at home and it's very easy to meet other travellers! The atmosphere is great! The location is perfect, just like sleeping on the beach without the hassle! If you need a rest during your trip, it's perfect!
zobrazit více
Muž, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Včetně ložního prádla
 • Obecné

  • Snídaně není zahrnuta
  • Výměna knih
 • Služby

  • Recepce (omezené otevírací hodiny)
 • Jídlo a pití

  • Restaurace
  • Bar
  • Možnost stravy

Více hostely v Sihanoukville