Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

7.9
Velmi dobré
429 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Hosteller Jaipur, který se nachází v srdci růžového města, je pulzující hostel pro batůžkáře zaměřený na spojení rádžasthánského umění a kultury smíchané s moderním a chytrým designem. Díky těsné blízkosti vlakového a autobusového nádraží a v okruhu 2 mil od všech slavných památek v Jaipuru je Hosteller snadno dostupný pro všechny cestovatele. Nyní už nikdy nemusíte přemýšlet dvakrát, než vytvoříte improvizovaný plán Jaipur. Váš přátelský hostel pro batůžkáře je tady. Hostel se může pochlubit 21 luxusními a dobře zařízenými pokoji a má kapacitu téměř 100 cestujících, takže velká skupina je zde vždy vítána. Kromě toho máme tři super prostorné společné prostory skládající se z jednoho velkého salonku v přízemí, obrovské střešní kavárny a dalšího posezení v prvním patře. Díky těsné blízkosti hlavní M.I. Road a C Scheme, hostel zajišťuje, že nikdy nebudete příliš daleko od svých oblíbených jaipurských hangárů. Staré město je vzdálené 5 minut jízdy, zatímco atrakce jako Jantar Mantar, Hawa Mahal, pevnost Nahargarh, městský palác, Albert Hall Museum a Bada Bazaar jsou jen km. z hostelu.

Důležitá poznámka:
Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.
Čas kavárny: 8:00–14:00 a 18:00–23:00
Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00


Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu pro potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta uznáno za nevhodné ze strany hostelu nebo pokud bude hostel upozorněn na jakékoli nevhodné chování, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

Zálohování napájení je k dispozici pouze na vybraných místech a ne na všech zařízeních The Hosteller.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

7.9
Velmi dobré
429 recenzí
 • Zabezpečení
  8.7
 • Umístění
  8.1
 • Zaměstnanci
  8.1
 • atmosféra
  7.3
 • Čistota
  8.1
 • Hodnota za peníze
  7.8
 • Zařízení
  7.1

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

6.6
Dobré
24. 2. 2024
This hostel is so noisy. The acoustics of the tiled floors and the internal stairwell mean that sound is really amplified throughout the space. As a solo female traveller I felt that there were a lot of men at the hostel (not unsafe at all, but just noticed), including a bunch of employees and their friends that seemed to be hanging out a lot and listening to music loudly. My single room was nice, had AC and en suite bathroom, though I did find a cockroach on my toothbrush Food was good though!
zobrazit více
Žena, 31-40
10
Nádherný
27. 1. 2024
one of the best hostel I ever stayed in jaipur much far better than others hostels like moustache kind of chains .I must say the cleanliness was on top & staff was helpfull Punjabi amanpreet & Yash . I will visit again this property . My second home see u soon #hostellerjpr
zobrazit více
Muž, 18-24
10
Nádherný
24. 1. 2024
Very nice property. Yash, shivam and aman preet are wonderful people and lovely hosts..surely recommend for group and solo travelers. The terrace space is just the thing to vibe in… Will visiting again surely. Also the food is very good
zobrazit více
Žena, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Air Conditioning
  • Venkovní terasa
  • Fény k pronájmu
 • Služby

  • Přístup k internetu
  • Ručníky k pronájmu
  • 24 hodinová recepce
  • Prohlídka/Přepážka
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry
  • Wi-Fi

Více hostely v Jaipur