Zdarma WiFi

Nomada Urban Beach Hostel

Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.8
Nádherný
133 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Vítejte na Nomada Hostels, Puerto Rico je první hostel Group. Naše nemovitosti jsou plné kouzla, osobnosti a kultury s jedinečným útulným stylem.
Nabízíme různé způsoby, jak si užít svůj pobyt, včetně, ale nejen, výletů po ostrově, pěší turistiky v deštném pralese El Yunque, ochutnávek piva a vína, vodních sportů, výletů lodí, prohlídek starého San Juanu a mnoha dalších.

PRAVIDLA A PODMÍNKY
Zásady ochrany osobních údajů

Vítejte v Nomada Hostels. Zásady ochrany osobních údajů se týkají jakýchkoli informací, které Nomada Urban Beach Hostel a Nomada Beach Hostel shromažďují v souvislosti s provozem svých webových stránek, online služeb a ubytováním Check-in. Zásady také zahrnují, jak se shromážděné informace používají a jak mohou hosté získat přístup a/nebo opravit shromážděné informace.
Hosté mohou na naše webové stránky přistupovat bez zveřejnění osobních nebo citlivých informací. Nomada Hostels shromažďuje osobní údaje od hostů pouze po vyplnění online formulářů, včetně mimo jiné Rezervace, Kontaktujte nás, Zpětná vazba a jakékoli webové stránky sociálních médií spojené s Nomada Hostels. Nomada Hostels nenese žádnou odpovědnost za bezpečnost jakýchkoli zveřejněných informací.

Rezervace

Rezervace pro Nomada Hostels lze rezervovat přímo prostřednictvím naší webové stránky a/nebo webové stránky třetí strany, jako je Booking.com, Expedia, Hostelworld a Airbnb. Tyto stránky vyžadují zveřejnění osobních údajů včetně jména a příjmení, úplné fakturační/domácí adresy, e-mailové adresy a kontaktního čísla. Tyto stránky mají své vlastní zásady ochrany osobních údajů, které nesouvisejí s Nomada Hostels.
Pro každou rezervaci je vyžadován platný státem vydaný průkaz totožnosti s fotografií (řidičský průkaz a/nebo cestovní pas) a hlavní kreditní karta (Visa, Mastercard, Amex, Discover). Předplacené karty nebo hotovost nejsou akceptovány. Žádné vyjímky.
Za každou rezervaci je vyžadována záloha, kterou lze použít mimo jiné na náhradu škod a/nebo nezaplacených poplatků za pokoj.
75 $ za soukromé pokoje
50 dolarů za koleje
Bezpečnostní záloha bude uvolněna v den odjezdu, pokud neplatí nic z výše uvedeného. V závislosti na vaší finanční instituci může odeslání zálohy trvat až 7–10 dní.

Záruční politika

Hosté Nomada Hostels mají zaručený pokoj, služby a vybavení inzerované a rezervované prostřednictvím našich webových stránek. To nezahrnuje služby nebo vybavení inzerované weby třetích stran.
Děti
Nomada Hostels jsou zařízení pouze pro dospělé. Nikdo mladší 18 let nebude povolen. Neplatí žádné výjimky.
Domácí mazlíčci
Nomada Hostels nepovoluje domácí zvířata.
Zrušení

Vratné sazby:

Rezervaci lze zrušit až 72 hodin předem, a to bez sankcí pouze při rezervaci za vratnou sazbu za pokoj.
Zrušení po uplynutí 72 hodin bude nevratné.
Jakýkoli přeplánovaný termín kratší než 72 hodin od příjezdu bude stát 15 $ za koleje a 25,00 $ za soukromé pokoje
Pokud host potřebuje upravit jakékoli informace uvedené v rezervaci, kontaktujte prosím Nomada Hostels prostřednictvím e-mailu s vaším rezervačním číslem v řádku Předmět nebo nám zavolejte přímo na číslo 787 470 2328.

Nevratné sazby:

Žádná rezervace provedená v rámci nevratné sazby Nomada nebude nabídnuta vrácení peněz jakéhokoli druhu. Neplatí žádné výjimky.
Rezervace provedené prostřednictvím webových stránek třetích stran, mezi které patří mimo jiné Booking.com, Expedia, Hostelworld a Airbnb, mají své vlastní storno poplatky a zásady. Tyto storno podmínky nemají žádný vztah s Nomada Hostels. Žádné poplatky se nesdílejí.

Skupiny 10+

Pro skupiny nad 10 let bude požadována záloha ve výši 50 % z celkové ceny rezervace. Zbývající zůstatek bude stržen z evidované kreditní karty 45 dní před datem příjezdu.
Skupinová zrušení
Skupinové rezervace zrušené před 45 dny před datem příjezdu budou vráceny 25 % z počáteční zálohy. 50 % z celkové ceny rezervace bude nevratných po uplynutí 45 dnů. Zrušení provedené 30 dní před datem příjezdu se nevrací.

Žádné vystoupení

Pokud se host (hosté) nedostaví ke své rezervaci, Nomada si vyhrazuje právo strhnout celkovou cenu rezervace z kreditní karty.

Parkoviště

Parkovací místo není zaručeno. Hosté jsou vyzýváni, aby zaparkovali v okolí a dodržovali místní silniční zákony a předpisy.
Vlastní odbavení
Nomada Hostely jsou samoobslužné.
Hodiny pro přihlášení začínají v 15:00 a přihlásit se můžete kdykoli po 15:00. Pokud dorazíte před 15:00, můžete svá zavazadla odevzdat do úschovy.
Hosté jsou povinni vyplnit smlouvu o hostování a dokumenty protokolu COVID-19 nejpozději do 15:00 v den vašeho příjezdu. V den vašeho příjezdu vám po obdržení těchto vyplněných dokumentů poskytneme informace o vašem pokoji a přístupové kódy prostřednictvím SMS a e-mailu. Ujistěte se, že jsou vaše kontaktní údaje aktuální, aby vás naše zprávy mohly zastihnout! Náš přátelský personál bude k dispozici během běžné pracovní doby, a když nejsme, vždy nám můžete zavolat.

Pozdní příjezd
Nedokončení dokumentů před 15:00 dnem příjezdu, poplatek 25 USD.
Hosté, kteří přijedou mezi 22:00 a 8:00, jsou považováni za pozdní příjezdy a k jejich rezervaci bude připočten poplatek ve výši 25 USD. Náš personál je citlivý k potřebám cestujících a je ochoten vyjít vstříc pozdním příjezdům případ od případu. Okamžitě informujte Nomada Hostels se změněnými cestovními časy, které ovlivní čas vašeho příjezdu. Hostům bude účtována celodenní sazba za čas příjezdu brzy ráno, protože to bude považováno za přihlášení z předchozího dne.

Vlastní odhlášení
Check out je 11:00.

Hosté jsou povinni opustit objekt nejpozději do 11:00.
Žádosti o pozdní odhlášení jsou do 13:30 a závisí na dostupnosti.
Poplatky za pozdní odhlášení jsou 15 USD za společné pokoje a 20 USD za soukromé pokoje.
Pokud se host (hosté) bude muset odhlásit před původním datem rezervace, bude stále odpovědný za zbývající zůstatek z původně rezervovaných termínů.
Nesoulad
Pokud bude host (hosté) požádáni, aby opustili Nomada Hostels před dokončením rezervace z důvodu nedodržení pravidel hostelu, federálních nebo státních zákonů nebo ohrožení ostatních hostů hostelu a/nebo majetku, nebude mu nabídnuto vrácení žádných peněz. již zaplaceno.
Nomada Hostels si vyhrazuje právo použít kreditní kartu k případným škodám na majetku. Hosté budou informováni o případných poplatcích za škody na majetku prostřednictvím kontaktních údajů uvedených v první rezervaci.
Pravidla a regulace
Nomada Hostels se snaží vytvořit zábavné a bezpečné prostředí pro všechny hosty a okolí. Aby byla zaručena bezpečnost a soukromí hostů, všechny společné prostory hostelu Nomada podléhají následujícím pravidlům a předpisům:
Nomada Hostels je ohleduplný ke všem hostům a ve všech společných prostorách praktikuje klidnou dobu od 22:00 do 8:00.
Nomada Hostels přísně zakazuje užívání jakýchkoli nelegálních drog a zakazuje pití nezletilým. Konzumace alkoholických nápojů zletilými osobami je povolena.
Užívání tabákových výrobků je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách.
Nomada Hostels si vyhrazuje právo omezit přístup všem hostům, kteří vykazují agresivní chování nebo příznaky intoxikace. Nedodržení může vést k tomu, že budete požádáni o odchod bez náhrady.
Neregistrovaní hosté
Návštěvníkům není povolen vstup do vstupní haly. Registrovaným hostům bude účtován dodatečný poplatek ve výši 40 USD za jakoukoli vnější stranu využívající vybavení a strana bude požádána, aby opustila objekt.

Chování
Sexuální aktivity jsou přísně zakázány ve společných pokojích a společných prostorách. Vyhrazujeme si právo okamžitě zrušit rezervaci bez náhrady při nedodržení.

Kontaktujte nás
Nomada Urban Beach Hostel žádá, aby prostřednictvím odkazu „kontaktujte nás“ nebyly poskytovány žádné osobně identifikovatelné nebo citlivé informace, a nenese žádnou odpovědnost za bezpečnost informací poskytnutých tímto způsobem. Pokud budete kdykoli potřebovat upravit informace provedené v rezervaci, které nesouvisejí s datem, typem pokoje nebo počtem hostů, kontaktujte nás na adrese info@nomadahostel.com a do e-mailu uveďte číslo rezervace. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.8
Nádherný
133 recenzí
 • Zabezpečení
  10
 • Umístění
  9.6
 • Zaměstnanci
  10
 • atmosféra
  9.6
 • Čistota
  10
 • Hodnota za peníze
  9.6
 • Zařízení
  10

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

10
Nádherný
10. 3. 2024
I feel like I really lucked out. I had overbooked myself at the other Nomada and was moved over to this one. The facilities had a pool, a clean kitchen a fantastic staff very clean bathrooms, and dorm rooms. I can’t say enough good things. The location is close to the airport too.
zobrazit více
Muž, 41+
9.4
Nádherný
07. 3. 2024
The beds are very uncomfortable and the shower pressure is terrible. But it was a great environment and very social! And close to the beach
zobrazit více
Žena, 18-24
10
Nádherný
25. 12. 2023
The place was so quiet I wasn’t sure there were other guests. Would definitely book again.
zobrazit více
Žena, 41+

Zařízení

 • Zdarma

  • Včetně ložního prádla
  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Šatní skříňky
  • Společenská místnost
  • Snídaně není zahrnuta
  • Air Conditioning
  • Kuchyň
  • Venkovní terasa
  • Telefony ke kartě
 • Služby

  • Úschovna zavazadel
  • Pozdní odhlášení
  • Recepce (omezené otevírací hodiny)
 • Jídlo a pití

  • Možnost přípravy čaje & kávy

Více hostely v San Juan