Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.4
Báječný
167 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Podívejte se na Kanadu, kterou jste si představovali, skutečné kanadské Skalnaté hory, v HI Mosquito Creek Wilderness Hostel! - Jednoduchá chata v horách s ničím jiným kolem! Skvělá tichá a cenově dostupná alternativa k pobytu v Lake Louise.

Nachází se pouhých 29 km severně od 'Lake Louise' a 6 km jižně od ledovce Crowfoot na 'Icefields Parkway' v geografickém středu 'Banff National Park' ve výšce 6500 ft/1815 m. 'HI-Mosquito Creek' Wilderness Hostel je rustikální - Wilderness vlastnost, je to vynikající místo pro batůžkáře a dobrodružné cestovatele, jako jste vy, kde mohou založit všechny své outdoorové aktivity; Léto: Pěší turistika, cyklistika, horolezectví a šplhání - Zima: Běh na lyžích, výlety na sněžnicích a lezení v ledu, stejně jako neuvěřitelné fotografování přírody. 'HI-Mosquito Creek' Wilderness Hostel je zpět k přírodě 'Off-the-Grid' divočina zážitek daleko od davů, obchodů a barů v centrech měst. Být 'Off-the-Grid' znamená, že hostel je od přírody velmi jednoduchý; Žádný telefon, žádná elektřina, žádná tekoucí voda (žádné sprchy ani splachovací záchody) K dispozici jsou venkovní toalety.

Tento hostel splňuje všechny mezinárodní standardy kvality Hostelling jako 'rustikální' hostel a zaručuje, že budete mít bezpečný teplý a pohodlný spánek v čistých zařízeních daleko od medvědů. Můžete nerušeně spát, zatímco u okna vaší chaty cáká potok nebo sníh padá na střechu chaty. Hostel s ubytováním pro 20 osob poskytuje vřelou, přívětivou a osobní atmosféru, ve které se i ti nejstydlivější cestovatele ocitnou v kuchyni, sauně, táboráku nebo cestovatelských historkách až do večera s ostatními dobrodruhy.

Vyzkoušejte 'HI-Mosquito Creek'. Náš hostel je o lidech, které potkáte, o místech, která na svých cestách uvidíte, a o tom, že to můžete udělat v pohodlném a společném prostředí. Pojďte, zůstaňte s námi a vyzkoušejte jedinečný zážitek z Rocky Mountain, který si budete cenit na celý život.

**POZNÁMKA - Vzhledem k poloze v divočině je dostupnost pro tělesně postižené náročná (pro další podrobnosti zavolejte). Při rezervaci je potřeba kreditní karta. Kvůli nedostatku přímé/spolehlivé komunikace s Wilderness Hostels nemůže Centrální rezervační kancelář provést rezervaci příjezdu ve stejný den - pouze na základě chůze. 48 hodin individuální zrušení - ve všech ubytovnách v divočině. Rezervujte si předem, abyste se vyhnuli zklamání. Protože tyto menší hostely jsou velmi oblíbené jak v zimě, tak v létě.

PŘIHLÁSIT SE – 17:00 DO 21:00
Pokud přijíždíte z BC, nastavte si hodinky o 1 hodinu dopředu
* Tento hostel je přes den uzavřen
CHECK OUT - před 10:00

NUTNÉ ZRUŠENÍ 72 HODIN!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pár slov o 'HI-Wilderness Hostels'

Vraťte se do přírody se sítí „HI“ ubytoven v divočině. Je to pestrá parta! Některé mají světla poháněná propanem, některé mají rustikální sauny na dřevo, někde dostanete elektřinu a jinde si budete moci čerpat vlastní vodu. Ale ať už toužíte po čemkoli, tyto hostely se svým jednoduchým komfortem vás ponoří do přírodní nádhery Skalistých hor.

Budete si moci vychutnat opravdové ticho, noční oblohu plnou hvězd a vědomí, že jedny z nejúžasnějších venkovních prostředí na světě jsou skutečně za dveřmi. Tyto hostely jsou rozmístěny podél 'Icefields Parkway', reklamy napříč parky, a jsou zasazeny do kapes stromů, podél potoků nebo na úpatí tisíc stop vysokých skalních stěn. Ať už se tam dostanete autem, na kole nebo pěšky, vaše úsilí bude odměněno některými z jemnějších a jednodušších věcí v životě - teplým ohněm, útulnými salonky a možností sdílet jídlo s novými přáteli, zatímco budete znovu prožívat dobrodružství dne.

---

HI Mosquito Creek je součástí HI Canada, neziskové organizace, jejímž posláním je vybudovat komunitu uvědomělých cestovatelů, kteří sdílejí lepší porozumění lidem, místům a kulturám.

Vezměte prosím na vědomí, že slevy HI/YHA nejsou členům k dispozici v rámci této rezervace. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

8.4
Báječný
167 recenzí
 • Zabezpečení
  7.9
 • Umístění
  8.9
 • Zaměstnanci
  8.6
 • atmosféra
  8.7
 • Čistota
  8.4
 • Hodnota za peníze
  8.7
 • Zařízení
  7.4

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

9.4
Nádherný
25. 5. 2017
Pleasant and friendly atmosphere, small place, nice surroundings. Close to highway 93 but not much noise from the passing traffic heard. One disadvantage may be that many cars passing by seemed to stopped there and their passengers were using the hostels toilets.
zobrazit více
Muž, 41+
8.9
Báječný
30. 6. 2024
If it’s having washroom facilities then it would be a amazing stay
zobrazit více
Muž, 31-40
2.0
Hodnocení
29. 6. 2024
Other hi hostels are a lot better
zobrazit více
Muž, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Parkování zdarma
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Parkování pro jízdní kola
  • Snídaně není zahrnuta
  • Parkování
 • Služby

  • Úschovna zavazadel

Více hostely v Banff