snídaně v ceně‎

Wellness Hotel Villa Magdalena

Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Hotel Villa Magdalena se nachází na vrcholku malebného kopce v samém centru Krapinske Toplice, města známého svou léčivou termální vodou, jednou z nejlepších v Evropě již od římské éry. Krapinske Toplice se nachází v srdci kouzelného Hrvatského zagorje a poblíž všech turistických atrakcí regionu. Nachází se 12 km od dálnice A2 (Záhřeb – Macelj).

Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny podle nejvyšších standardů platných v moderním hotelnictví. Pokoje/apartmány nabízejí unikátní službu – každé ubytování obsahuje jacuzzi přímo napojenou na termální vodní prameny Krapinske Toplice. Panoramatický výhled z každé terasy vytvoří zvláštní atmosféru – jedinečný výhled na kopce Zagorje. Každý pokoj má bezplatné Wi-Fi, LCD TV, klimatizaci a minibar. Každý designový detail vám má poskytnout úplnou relaxaci.

Odpočiňte si, uvolněte stres a načerpejte novou energii v nově otevřeném panoramatickém Wellness Oasis v nejvyšším patře budovy. Nové wellness bylo rozšířeno a doplněno o krytý bazén, nové masážní zóny, páru a posilovnu.
Wellness Oasis zahrnuje: vířivku s termální vodou, vnitřní bazén s termální vodou (4 x 10 m, hloubka 1,2 m), venkovní bazén se studenou vodou (1. 5. – 30. 9.), sauny: finská + bio sauna (až do 10 osob), infra sauna (do 2 osob), parní lázeň (do 8 osob), vyhřívaná lavice
, tělocvična (multifunkční posilovací stroj, běžecký pás, kolo,), masážní místnost, relaxační zóna s lehátky, vitální bar (s nabídkou detoxikační vody a čajů), šatna pro venkovní návštěvníky.

Kvalitní restaurace hotelu Villa Magdalena je místem pro prvotřídní gastronomické zážitky. Jeho nabídka je založena na tom nejlepším z tradiční zagorské kuchyně v kombinaci s prvky moderní italské a francouzské kuchyně. Nabídka je inspirována sezónními surovinami a často se mění, aby byly suroviny vždy čerstvé. Restaurace je obzvláště hrdá na vícechodová jídla, která podněcují hosty k vychutnávání různých kombinací chutí a jedinečné prezentace jídel. Restaurace v hotelu Villa Magdalena je nejvíce oceněnou restaurací v regionu. V roce 2011 byla zařazena do prestižního mezinárodního průvodce restauracemi jako jedna z 30 nejlepších restaurací v Chorvatsku a od roku 2010 patří mezi nejlepší restaurace podle chorvatského výběru.

Pro vaše obchodní jednání a workshopy, VIP večeře a koktejly máte k dispozici dvě místnosti: „Tweet Room“ a „Chat Room“, které lze v případě větších skupin spojit. Obě místnosti jsou vybaveny nejmodernějším technickým vybavením a vším ostatním nezbytným k tomu, aby vaše jednání byla úspěšnější a kreativnější a maximalizovala vaši produktivitu a kreativitu. Maximální kapacita míst na pořádané akci je 60 osob.

Zásady a podmínky Wellness Hotel Villa Magdalena:
Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem.
Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Toto ubytovací zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty.

Check in od 14:00 do 23:00
Odhlášení před 11:00

Daně nejsou zahrnuty - pobytová taxa 7,00 HRK na osobu a noc
Včetně snídaně.

Všeobecné:
24 hodinová recepce.
Žádný zákaz vycházení.
Přátelský mazlíček.
Vhodné pro děti. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

 • Zdarma

  • snídaně v ceně‎
 • Obecné

  • Air Conditioning
  • Horká vana (koupel)
  • Venkovní bazén
 • Služby

  • Přístup k internetu
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Restaurace
  • minibar