Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
9 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Gina's Garden Lodges se nachází na hlavním ostrově a je asi 5 minut chůze od přístaviště Tautu, na východním pobřeží laguny Aitutaki.

Naše umístění v tropické zahradě poskytuje našim hostům to nejlepší z toho, co ostrov Aitutaki nabízí – za velmi dobrou hodnotu za peníze. Gina's apeluje na všechny druhy cestovatelů, kteří oceňují skutečnou polynéskou přívětivost a šarm, které nabízíme v krásném prostředí s pohodlným ubytováním.

Hosté získají velmi dobrý standard samostatného ubytování s obsluhou. Tato lokalita je velmi soukromá a klidná.

Máme speciální nabídku na podporu delších pobytů, kde při rezervaci na 7 nocí zaplatíte pouze 6 nocí a ubytování na jednu noc v Garden Lodges získáte zdarma.

Toto je možnost, která stojí za zvážení. Máme mnoho hostů, kteří poté, co viděli, co může ostrov Aitutaki nabídnout, si přejí, aby zde strávili déle a méně času na Rarotonga. Aitutaki není komerčně tak rozvinuté a zachovává si více kouzla starého světa ostrovů Jižního moře.

Hosté jsou velmi pohodlně ubytováni. Chatky jsou prostorné, zcela soběstačné, s plným vybavením pro vlastní stravování a ventilátory, teplou vodou, lednicí a televizí (každý večer je od 18 hodin jeden místní televizní kanál). Je zde velká koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Chatky jsou obsluhovány denně. Jsme Cook Islands Tourism Corporation akreditované ubytovací zařízení s možností vlastního stravování, které zaručuje vysoký standard ubytování.

Každá chata má kompletní vybavení pro vaření, s malým elektrickým sporákem s troubou a grilem, elektrickou pánví, elektrickým toustovačem, elektrickým džbánem, hrnci, pánvemi a veškerým kuchyňským náčiním plus šálky podšálky, talíře a příbory a také velkou ledničku. Teplá voda je neustále napájena solární energií. Stručně řečeno, získáte pohodlí a vybavení domova za dobrou hodnotu za peníze.

Každá chata je velmi dobře zařízena pro pohodlné a uvolněné bydlení. Lůžka jsou nadstandardní a sestávají z jedné manželské postele a samostatné postele v přízemí, se dvěma samostatnými lůžky v mezipatře přístupném po schodišti. K dispozici je velká krytá veranda s výhledem do zahrady.

Čtyři lóže se nacházejí na odlehlém pozemku - jeden a půl akru květin, rostlin a stromů, poblíž vesnice Tautu na východní straně ostrova Aitutaki. Jsou plně chráněny proti hmyzu.

V areálu máme bazén o rozměrech 11,5 x 4,5 metru s velkými dřevěnými terasami na opalování. Bazén a paluby jsou vkusně oplocené podle novozélandských standardů. Plot a brána jsou chráněny před dětmi.

Gina's je deset minut chůze od přístaviště Tautu, kde si můžete zaplavat, udělat piknik nebo jen relaxovat. Tautu Village a dva malé obchody jsou do pěti minut chůze. Za deset minut jízdy se dostanete do centra Arutangy, na poštu, do přístavu, do rybářského klubu a na tržiště.

Ceny jsou následující – v novozélandských dolarech:

Dvoulůžkový/Twin: 120 $ za noc pro dvě osoby.
Single: $ 75 za noc single
Další osoby: 30 USD za dospělou osobu a noc
Děti do 15 let včetně: 20 USD za noc

Máme také speciální cenu pro delší pobyty - rezervujte si 7 dní, ale zaplaťte pouze 6 dní.

Platba je splatná při vašem příjezdu a přijímám hotovost v amerických dolarech a librách, cestovní šeky v amerických dolarech nebo librách – nebo kreditní karty (Visa, Bankcard nebo Mastercard).

Letištní transfery činí celkem 16 NZD $ dovnitř/ven na osobu.
(Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

 • Zdarma

  • Parkování zdarma
 • Obecné

  • Teplé sprchy
  • Kuchyň
 • Služby

  • Úschovna zavazadel
  • 24 hodinová recepce
  • Prohlídka/Přepážka