Hostely v Franz Josef

5 Hostely in Franz Josef, Nový Zéland
Seřazeno podle našeho organického algoritmu bez provize.
Haka House Franz Josef
9.2Nádherný
(36)
Hostel- 0.18km z vašeho města
Haka House Franz Josef je vysoce kvalitní hostel nabízející pohodlné a moderní ubytování pro batůžkáře s deštným pralesem na západním pobřeží přímo před domem.
Soukromý pokoj od
€20.24
Koleje od
€20.24
Rainforest Retreat Backpackers
8.9Báječný
(509)
Hostel- 0.42km z vašeho města
Oscar a tým jsou zde, aby se postarali o vaše potřeby, stejně jako nabízejí bezplatnou 24hodinovou Wi-Fi na pokoji, čaj a kávu zdarma, bezplatné použití největší vířivky na Novém Zélandu, saunu zdarma, kolo na kolo.
Soukromý pokoj od
€24.35
Koleje od
€19.13
Glow Worm Accommodation
9.4Nádherný
(1305)
Hostel- 0.19km z vašeho města
Nechte ubytování Glow Worm být vaším domovem daleko od domova. Máme útulný krb, horký bublinkový lázeňský bazén, večer podáváme vynikající domácí zeleninovou polévku zdarma a ráno snídani zdarma.
Soukromý pokoj od
€26.82
Koleje od
€23.19
Chateau Backpacker & Motels
8.9Báječný
(1234)
Hostel- 0.15km z vašeho města
Ubytujte se v nejsoukromějších postelích v koleji Franz Josef, každá se závěsy pro soukromí, vlastní lampičkou na čtení a dvojitými zásuvkami s USB nabíječkami. S naším maximálním pohodlím a soukromím v kombinaci s naší neomezenou ZDARMA WiFi nebudete chtít...
Soukromý pokoj od
€22.03
Koleje od
€20.38
Montrose Lodge Franz Josef
8.0Velmi dobré
(1066)
Hostel- 0.12km z vašeho města
Franz Josef Montrose je „ubytování s nejlepší hodnotou“!! Nabízíme bezplatné snídaně, neomezené Wi-Fi zdarma, domácí polévku zdarma každý večer (v zimní sezóně), filmy zdarma a popcorn každý večer.
Soukromý pokoj od
€12.39
Koleje od
€16.24

O Franz Josef

Hostelworld.com vám přináší on-line rezervace toho nejlepšího z výběru ubytovny v Franz Josef. Přečtěte si recenze zákazníků ubytovny v Franz Josef, prohlédněte si mládežnické ubytovny na mapě Franz Josef a využijte speciálních nabídek, jako je bezplatná potvrzovací SMS. A když už tam budete, proč se nepodívat na výběr toho nejlepšího k vidění a dělání v Franz Josef. Hostelworld.com - nejlepší průvodce ubytovny pro batůžkáře v Franz Josef.

FAQS

Další místa v Nový Zéland