Hostely v Riyadh

5 Hostely in Riyadh, Saúdská Arábie
Seřazeno podle našeho organického algoritmu bez provize.
Sands Inn Hostel
9.8Nádherný
(14)
Hostel- 2.96km z vašeho města
Welcome to Sands Inn Hostel! We mix Saudi charm with modern comfort. Our place is cozy with Arabian decor and friendly service. Experience Saudi culture in a relaxing setting. Enjoy our courtyard and tasty local food. Sands Inn is your welcoming getaway....
Soukromý pokoj od
€21.04
Koleje od
€17.32
Hostel Tuwaiq
6.4Dobré
(13)
Hostel- 11.96km z vašeho města
Ušetřete peníze v jedinečném, ekonomickém obydlí Pokud přijíždíte za sportem za prací nebo turistikou, odpočiňte si v elegantním prostředí při pobytu v tomto luxusním sdíleném prostoru.
K dispozici nejsou žádné priváty
Koleje od
€14.85
Downtown
8.1Báječný
(16)
Hostel- 15.83km z vašeho města
Každý pokoj má společnou koupelnu. Pro hosty je k dispozici sdílený lounge navržený v osobitém a moderním stylu s 65palcovou chytrou TV s předplatným Netflix.
K dispozici nejsou žádné priváty
Koleje od
€18.56
Najjd House - Ladies Hostel
9.7Nádherný
(1)
Hostel- 13.68km z vašeho města
Najjd House - Ladies Hostel v Rijádu poskytuje vřelé a pohodlné útočiště pro dospělé hosty, nabízí vybavení jako kola, sdílené prostory a centrální polohu v blízkosti oblíbených atrakcí.
K dispozici nejsou žádné priváty
Koleje od
€24.75
Urban Bunks - Riyadh
Hostel- 16.17km z vašeho města
Urban Bunks - Rijád: stylový, ale cenově dostupný pobyt ve městě Rijád, s umístěním v blízkosti nejvýznamnějších atrakcí ve městě a plně obsluhovanou ulicí.
Soukromý pokoj od
€24.75
Koleje od
€24.50

O Riyadh

Máme největší online nabídku levných mládežnických hostelů v Riyadh. Přečtěte si recenze našich zákazníků o levných hostelech v Riyadh a prohlédněte si videa a fotografie z nejlepších a nejlevnějších mládežnických hostelů v Riyadh. Prohlédněte si umístění levných mládežnických hostelů na mapě v Riyadh a setkejte se s přátelským personálem, který vám může pomoci najít zajímavosti a volnočasové aktivity. Využijte naše speciální nabídky a najděte nejlepší nabídky pro levné hostely v Riyadh na webu Hostelworld.com.

FAQS

Další místa v Saúdská Arábie