Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
171 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Nachází se v monumentálním centru Sevilly v paláci ze sedmnáctého století. Nedávno zrekonstruovaný a přeměněný na hostal, uhnízděný ve čtvrti Santa Cruz mezi typickými úzkými uličkami. Hostal je jen 150 metrů od katedrály s Giraldou (zvonice), Alczar (královský palác), Archives of the Indias a velmi blízko Real Maestranza Bull Ring.

Třicet šest pohodlných klimatizovaných pokojů s vanou obklopuje typickou andaluskou terasu, kde si návštěvníci mohou užívat luxusně vyřezávané dřevo z 18. století. Tradiční sevillská keramika je vystavena. Hostal má telefony, bar, kavárnu a garáž. V restauraci 'Don Melquiades' si hosté mohou vychutnat domácí andaluskou kuchyni a tradiční sevillské tapas.


Storno podmínky: 72 hodin

Zvláštní podmínky pro Velikonoce a Feria de Abril

Od 9. do 16. dubna a od 1. do 7. května

Platba: první noc bude účtována po provedení rezervace
Storno: Zásady zrušení roku 2017 o Velikonocích (od 9. do 16. dubna) a veletrhu (od 1. do 7. května), obojí včetně, je 14 dní předem, po tomto období 14 dní nebude částka za první noc účtována. vratné.

Vezměte prosím na vědomí, že během Velikonoc a Feria bude parkování stát 25 EUR. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

  • Obecné

    • Snídaně není zahrnuta
    • Air Conditioning

Více nocleh se snídaní v Sevilla