Úroveň udržitelnosti 1
Zdarma WiFi

The Hosteller Fort Kochi

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.0
Nádherný
93 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Vítejte v Boží zemi.

Tento hostel se nachází v blízkosti krásné pláže Fort Kochi a dokazuje, že výše uvedená fráze je pravdivá. Dny zde začínají klidnou energií a noci končí aktivitami plnými zábavy. Atmosféra v The Hosteller Fort Kochi je naprosto bezkonkurenční. Hostel se 4 společnými pokoji a 5 soukromými pokoji spojuje moderní styl a místní kulturu. Připravte se na vytvoření krásných vzpomínek, protože zdejší teplo z nich udělá domov daleko od domova.

Útulný hostel přesně vystihuje místní kulturu prostřednictvím svých artefaktů a designu. Přímo u vchodu sedí starožitná loď, nyní otočená pohovka, která doplňuje chladnou atmosféru Fort Kochi. Barevné nástěnné malby zobrazující prvky rybolovu, místní kuchyně a lidí si okamžitě získají vaše srdce. Podobně se hostel může pochlubit třemi společnými prostory, které se během okamžiku stanou vašimi místy pro setkání. Chcete uniknout chaosu a strávit práci v klidu? Pracovní prostor v prvním patře na vás čeká! Chcete-li se spojit s ostatními cestovateli a podělit se o své zážitky, zamiřte do společné části ve druhém patře, která je vždy plná klábosení.

Pojďme si promluvit o nejlepší části hostelu. Pokud jde o zábavu, je to úplně nahoře, doslova. Vyjděte po schodech do našeho společného střešního prostoru, který má vše, o čem baťůžkář sní! Připravte se s popcornem a teplou přikrývkou, zatímco si odpočinete a užijte si filmový maraton s klanem v The Hosteller. S pohodlným sezením a projektorem tu bude plno. Nejste moc filmový nadšenec? Žádný strach, naše herní plocha na vás čeká hned vedle. Se vším od stolního fotbalu po carrom, přiveďte v sobě konkurenta. Kompletní se salonkem a pracovním prostorem, jakmile sem přijdete, nebudete chtít odejít!
Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu pro potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta uznáno za nevhodné ze strany hostelu nebo pokud bude hostel upozorněn na jakékoli nevhodné chování, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Hosté s místními průkazy totožnosti nemají povolen vstup do tohoto zařízení.

Hosté s místními průkazy totožnosti budou mít povolen vstup do našich hostelů s výjimkou Jodhpur, Mussoorie by The Stream Side, Shangarh, Chikmagalur, Fort Kochi, Coorg a Coorg Madikeri.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

V kavárně Hostellers Unbox se podávají vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Hosté si mohou objednat a konzumovat jídlo venku pouze ve vyhrazených jídelnách a soukromých pokojích.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

Zálohování napájení je k dispozici pouze na vybraných místech a ne na všech zařízeních The Hosteller.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.0
Nádherný
93 recenzí
 • Zabezpečení
  9.4
 • Umístění
  9.8
 • Zaměstnanci
  8.7
 • atmosféra
  7
 • Čistota
  9.8
 • Hodnota za peníze
  9
 • Zařízení
  9.4

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

8.0
Báječný
09. 7. 2024
Comfortable beds with curtains, but the sockets and lights didn't work. The staff was friendly but not very helpful, and there were issues with reservations and payments, so double-check your bill. We didn't enjoy the vibe of the hostel and there was no atmosphere so we left the next morning. However, the location is good and it was clean, though the decor felt a bit sterile and uninviting.
zobrazit více
Žena, 25-30
8.9
Báječný
18. 6. 2024
A clean and posh hostel in the heart of Fort Kochi. It had all the amenities a hostel must have. The beds were comfortable and cozy, better than a hotel. The toilets were clean and hot water was available 24/7. The receptionist is a rude person. Apart from this, everything else was top notch.
zobrazit více
Muž, 18-24
10
Nádherný
04. 6. 2024
Perfect place for a backpacker! You get to meet new people and mingle, there is many areas to sit, socialise, play games etc. The host took great care of us and was very courteous about us checking out late! The rooms were clean and tidy. We enjoyed our stay here will deffo be making this our go to stop! Faazi (front desk) was a great help throughout the stay guiding us with new things to do and explore! I have checked back in day after day at this point 😂. Love this place!
zobrazit více
Žena, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Air Conditioning
  • Světlo na čtení
 • Služby

  • Transfery z letiště
  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Zábava

  • Stolní hry
  • Stolní fotbal

Více nocleh se snídaní v Cochin