Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
4 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Porazte klasická turistická letoviska, zažijte skutečné Fidži! Autentické ubytování v rodině v živé, skutečné fidžijské vesnici. Plážové bungalovy na dokonalých plážích s bílým pískem, kajaky a surfovací prkna jsou k dispozici ve vesnici. Kopcovitý a svěží interiér vynikající pro pěší turistiku.

Neváhejte se toulat po vesnici, stýkat se a ptát se na cokoliv, s čím potřebujete pomoc.

VŠECHNY CENY ZAHRNAJÍ 3 VELKÁ STRAVA DENNĚ ​​PRO VŠECHNY HOSTY VE VAŠÍ REZERVACI. OBA VYZVEDNUTÍ A VYLOŽENÍ MALOU SKLENĚNOU LODI Z VAŠEHO TRAJEKU DO VESNICE NAVOTUA JSOU ZAHRNUTY V CENĚ (v hodnotě cca 140 FJD).

Tropická snídaně se podává venku na stole ve stínu s výhledem na oceán a sousední ostrovy. Obědy a večeře pořádá každý den jiná rodina ve vesnici. Je to skvělá příležitost poznat všechny v této malé přátelské a vždy vysmáté vesničce. Komunikujte, učte se, relaxujte – to vše v místním stylu. Tip: večer si nenechte ujít přátelské kava.

Záchody a sprchy jsou čisté. Elektřina není k dispozici, ale je možné nabíjet mobilní zařízení ve společenském sále, který má solární panel.

Standardní fidžijská vesnická etiketa platí i v naší vesnici.

NÁVŠTĚVNÍCI MUSÍ při příjezdu předložit náčelníkovi vesnice SEVUSEVU (kořen kava).

Kořen kava můžete získat na jakémkoli tržišti na pevninském Fidži, možná dokonce v přístavu Denarau.

Na ostrovech Yasawa je kava mnohem dražší a ne vždy dostupná.

V obci prosím nenoste sluneční brýle ani klobouky. Ženy by měly být ve vesnici skromně oblečené. V tomto ohledu není pláž považována za součást vesnice. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

  • Zdarma

    • snídaně v ceně‎
  • Jídlo a pití

    • Možnost stravy