Nocleh se snídaní v Franz Josef

5 Nocleh se snídaní in Franz Josef, Nový Zéland
Seřazeno podle našeho organického algoritmu bez provize.
Haka House Franz Josef
9.1Nádherný
(32)
Hostel- 0.18km z vašeho města
Haka House Franz Josef je vysoce kvalitní hostel nabízející pohodlné a moderní ubytování pro batůžkáře s deštným pralesem na západním pobřeží přímo před domem.
Soukromý pokoj od
€19.88
Koleje od
€19.88
Glow Worm Accommodation
9.4Nádherný
(1302)
Hostel- 0.19km z vašeho města
Nechte ubytování Glow Worm být vaším domovem daleko od domova. Máme útulný krb, horký bublinkový lázeňský bazén, večer podáváme vynikající domácí zeleninovou polévku zdarma a ráno snídani zdarma.
Soukromý pokoj od
€23.48
Koleje od
€19.93
Rainforest Retreat Backpackers
8.9Báječný
(503)
Hostel- 0.42km z vašeho města
Oscar a tým jsou zde, aby se postarali o vaše potřeby, stejně jako nabízejí bezplatnou 24hodinovou Wi-Fi na pokoji, čaj a kávu zdarma, bezplatné použití největší vířivky na Novém Zélandu, saunu zdarma, kolo na kolo.
Soukromý pokoj od
€23.91
Koleje od
€18.79
Chateau Backpacker & Motels
8.9Báječný
(1234)
Hostel- 0.15km z vašeho města
Ubytujte se v nejsoukromějších postelích v koleji Franz Josef, každá se závěsy pro soukromí, vlastní lampičkou na čtení a dvojitými zásuvkami s USB nabíječkami. S naším maximálním pohodlím a soukromím v kombinaci s naší neomezenou ZDARMA WiFi nebudete chtít...
Soukromý pokoj od
€21.63
Koleje od
€20.01
Montrose Lodge Franz Josef
8.1Báječný
(1066)
Hostel- 0.12km z vašeho města
Franz Josef Montrose je „ubytování s nejlepší hodnotou“!! Nabízíme bezplatné snídaně, neomezené Wi-Fi zdarma, domácí polévku zdarma každý večer (v zimní sezóně), filmy zdarma a popcorn každý večer.
Soukromý pokoj od
€12.17
Koleje od
€15.94

O Franz Josef

Prohlédněte si náš výběr B&B noclehů se snídaní v Franz Josef . Přečtěte si recenze zákazníků na ubytování typu B&B v Franz Josef a podívejte se na fotky a videa. Zobrazte všechny B&B v Franz Josef na mapě města a rezervujte si B&B v Franz Josef na místě, které se vám líbí. Najděte nejlepší nabídky ubytování B&B v Franz Josef na Hostelworld.com.

Další místa v Nový Zéland