Nocleh se snídaní v Caernarfon

5 Nocleh se snídaní in Caernarfon, Wales
Seřazeno podle našeho organického algoritmu bez provize.
YHA Snowdon Pen-y-Pass
7.5Velmi dobré
(162)
Hostel- 18.13km z vašeho města
Ideální pro horolezecké dovolené a magnet pro horolezce z celého světa, YHA Snowdon Pen-y-Pass se nachází více než 300 stop nad mořem na úpatí samotného nádherného Snowdonu.
Soukromý pokoj od
€19.91
Koleje od
€26.27
Ty Glyndwr
10Nádherný
(70)
Hostel- 1.24km z vašeho města
Ty Glyndwr je nový, svěží a moderní hostel v památkově chráněné budově II. stupně, jen pár metrů od hradu Caernarfon zapsaného na seznamu UNESCO. Máme výběr ubytování včetně 3 x 8lůžkových nocleháren, soukromého dvojčete a rodinného pokoje pro maximálně 2...
Soukromý pokoj od
€22.89
Koleje od
€45.38
Pentre Bach Bunkhouse
Hostel- 7.41km z vašeho města
Our Bunkhouse is based in North Wales, just outside the village of Waunfawr. Only a 5 minute drive from Yr Wydffa / Mount Snowdon and the footpaths of Snowdon Ranger and Rhyd Ddu or a 15 minute drive to Caernarfon with its historic castle and waterfront....
K dispozici nejsou žádné priváty
Koleje od
€20.30
YHA Snowdon Llanberis
9.1Nádherný
(89)
Hostel- 9.76km z vašeho města
YHA Snowdon Llanberis poskytuje vynikající ubytování pro skupiny, které plánují užít si vzrušující příležitosti pro pěší dovolenou ve Snowdonii.
Soukromý pokoj od
€19.91
Koleje od
€15.53
Lodge Dinorwig
Hostel- 10.07km z vašeho města
Lodge Dinorwig se nachází přímo na okraji Eryri (národní park Snowdonia), při plánování cesty na nejvyšší vrchol Anglie a Walesu si můžete vychutnat neuvěřitelné výhledy na Yr Wyddfa (Snowdon), Llanberis a Anglesey.
K dispozici nejsou žádné priváty
Koleje od
€41.80

O Caernarfon

Prohlédněte si náš výběr B&B noclehů se snídaní v Caernarfon . Přečtěte si recenze zákazníků na ubytování typu B&B v Caernarfon a podívejte se na fotky a videa. Zobrazte všechny B&B v Caernarfon na mapě města a rezervujte si B&B v Caernarfon na místě, které se vám líbí. Najděte nejlepší nabídky ubytování B&B v Caernarfon na Hostelworld.com.

Další místa v Wales