Bezplatné storno Zarezervujte více než 15 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
41 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Světově proslulé centrum metra Gateshead je 15 minut jízdy autobusem nebo vlakem. Celá historie severovýchodu je na dosah, příliš mnoho atrakcí na to, abychom je vyjmenovali. 'Hadrinova zeď' je na seznamu světového dědictví, navštivte slavný 'Vindolanda Roman Camp' Užijte si to.

Heroes Hotel se nachází uprostřed města Newcastle na Tyne. Nachází se 10 metrů od 'Bigg Market'. Nacházíte se v docházkové vzdálenosti od Newcastle Theatre Royal, Newcastle Catheral's, Metro Arena, fotbalového hřiště Newcastle United, slavného Newcastle Quayside a Bridges. Heroes Hotel stojí pouhých 100 metrů od zábavního komplexu The Gate a nákupního centra Eldon Square.

Nabízíme 11 ložnic na 3 patrech, které se skládají z manželských postelí s jedním palandem nad, ostatní pokoje mají dvoupatrové palandy pro 2, 3, 4, 5, 6 a 8 osob.

Všech 11 pokojů má vlastní koupelnu se sprchou, WC a umyvadlem

Všechny rezervace musí být uhrazeny v plné výši do 14 dnů od rezervace

Storno musí být provedeno 14 dní před datem příjezdu. Pozdní zrušení a nedostavení se má za následek, že bude účtováno 100 % z ceny rezervace.

Všichni hosté podepíší formulář Kodexu chování a každý host zaplatí 25,00 (vratných) v hotovosti jako kauci a zálohu na klíč. Platba za ztrátu klíče je 5,00

Všichni hosté ubytovaní u nás jsou si plně vědomi toho, že hotel není hotel na večírky, ale každý, kdo kdykoli navštíví Newcastle, by si měl být plně vědom toho, že je to pulzující město, které nikdy nespí.

***UPOZORNĚNÍ***
Ceny pokojů jsou bez daní
Při check-inu bude účtována 20% DPH, která bude fakturována Heroes Hotel (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

  • Zdarma

    • Zdarma WiFi
    • Zdarma přístup k internetu
  • Služby

    • Úschovna zavazadel
    • 24 hodinová recepce

Více hotely v Newcastle upon Tyne