Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

7.1
Velmi dobré
99 recenzí
Ochotný personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Vítejte v hotelu Azur v srdci Marseille, který se nachází v klidné ulici kousek od známého Canebire, v blízkosti starého přístavu a 5 minut od nádraží Saint Charles, v blízkosti veřejné dopravy a nedaleko sjezdu z dálnice .

Užijte si služební cestu nebo relaxační pobyt s přáteli nebo rodinou. Hotel Azur získal „značku kvality“ za tradiční a autentické hotelové služby po více než 3 generace.

Vedení a tým vás rádi přivítají ve svém vřelém a přátelském hotelu, který je otevřen po celý rok. Zvou vás k objevování všech radostí Marseille pod teplým sluncem. Jsou vám k dispozici pro jakékoli informace, které budete potřebovat, a mohou vás provést městem
s radami v oblasti kultury, gastronomie, nakupování nebo pěších výletů.

Zvukotěsné pokoje, z nichž některé mají výhled do naší osázené zahrady, všechny mají koupelnu s fénem a také televizi, všechny naše pokoje jsou klimatizované.

Můžeme poskytnout vše, co potřebujete pro dobrý noční odpočinek.
V hotelu Azur si vychutnáte snídani s domácím pečivem podávanou v naší slunné zahradě.

Tento hotel potěší všechny, kteří milují Marseille

Snídaně není zahrnuta v ceně online, ale je k dispozici za 8 EUR na osobu.

Upozornění: V ceně online nejsou zahrnuty návštěvnické daně ve výši 0,80 na osobu

Máme 48hodinové storno podmínky.

Vezměte prosím na vědomí, že ubytování provede před příjezdem předběžnou autorizaci kreditní karty. Pokud kreditní karta není k dispozici, bude zákazník kontaktován, aby poskytl novou, aby byla zaručena rezervace.
(Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

7.1
Velmi dobré
99 recenzí
 • Zabezpečení
  8
 • Umístění
  4
 • Zaměstnanci
  6
 • atmosféra
  4
 • Čistota
  10
 • Hodnota za peníze
  8
 • Zařízení
  10

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

2.6
Hodnocení
12. 2. 2023
I would not recommend this bed and breakfast. It was in a very gritty part of town and felt dangerous to get to. I had a room that was stuffy, the kind that makes you wake up feeling sick and I couldn't leave the windows open as I was on the ground floor facing the street. This would have meant anyone could see in or come in during the night. There is an additional cost for the stay. It costs about double what they advertise on here and they didn't tell me until I tried to check out.
zobrazit více
Žena, 18-24
7.1
Velmi dobré
02. 12. 2022
The main issue we had is that the walls are pretty much paper thin. This was especially an issue as the head of our need directly backed on to the main stairs at floor level. There was also someone with a vibrating alarm that went off continuously for about half an hour early in the morning. It didn't seem to wake up the person it was intended for but it certainly kept us up.
zobrazit více
Pár, 25-30
4.9
Hodnocení
19. 8. 2022
They overcharged me 30€ and I sent them two emails to the two email addresses that they told me that they use, I never got a reply from them. I had to call them twice before they issued me a refund for the overcharged sum. They also failed to inform me that the first night would be refunded so it felt like I was overcharged more than I actually was. Ridiculous policy of charging in advance, makes things confusing and complicated unnecessarily. The room was small for the price paid, too expensive
zobrazit více
Muž, 31-40

Zařízení

 • Obecné

  • Snídaně není zahrnuta
  • Air Conditioning

Více hotely v Marseille