Zdarma WiFi
snídaně v ceně‎

On Top Backpackers

Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

7.8
Velmi dobré
750 recenzí
Ideální umístění
Úžasný personál
Vynikající čistota

Popis hostelu

S nejlepší polohou ve městě, místně vlastněný On Top Backpackers & Apartments má něco pro každého cestovatele! Recepce se nachází v přízemí, které slouží jako náš vlastní vintage bar a kavárna u bazénu, který je k dispozici všem hostům po celou dobu jejich pobytu. Hostel je omezený majetek R18 po dvou patrech schodiště přes jednu úroveň, s přístupem na klíčovou kartu 24 hodin denně a nejnovějším bezpečnostním systémem. Máme různé pokoje od 6-8 lůžkových dormů, soukromých ensuites až po nově postavené zařízené apartmány. Každý pokoj nabízí čerstvé prádlo, topení, bezplatnou kontinentální snídani a neomezené vysokorychlostní Wi-Fi. Kompletní s plně vybavenou kuchyní a prádelnou, krásnou terasou s výhledem na město, úschovnou zavazadel a parkovacími možnostmi, Na vrcholu je Top Spot!!

Přečtěte si prosím naše zásady, abyste zajistili, že On Top Backpackers and Apartments je pro vás tou správnou volbou:

PODMÍNKY Přečtěte si prosím pozorně Přijetím těchto podmínek a dokončením rezervačního procesu uzavíráte právní smlouvu. Těšíme se, že vás přivítáme v On Top Backpackers Hostel and Apartments.

DOTAZY K REZERVACI Pro rezervaci je třeba poskytnout platnou kreditní kartu a telefonní číslo. Pokud jsou tyto údaje neplatné, vaše rezervace bude zrušena. Máme možnost předem účtovat částečnou nebo plnou platbu před příjezdem. Tím je zajištěno, že na poskytnuté kartě je dostatek finančních prostředků. Při příjezdu musíte poskytnout platný průkaz totožnosti s fotografií. Musí mít formu pasu nebo řidičského průkazu. Bez nich se nebudete moci přihlásit. Žádné vyjímky. Pro bezpečnost personálu a ostatních hostů musíme přesně vědět, kdo se v našich prostorách po celou dobu zdržuje. Každý, kdo se pokusí přihlásit pod vlivem alkoholu, bude odmítnut. Každý host ubytovaný v On Top se musí přihlásit a vyplnit příslušné formuláře. Nahoru mohou být pouze hosté ubytovaní v hotelu On Top. Pokud tato zásada není dodržována, je to považováno za překročení a bude to mít vážné následky. Dotazy/úpravy/zvláštní požadavky na rezervaci musí být zaslány e-mailem; to má zajistit, že existuje papírová komunikace. Dejte nám prosím vědět mix vaší party a mějte na paměti, že jsme poskytovatel ubytování R18. Kojenci, děti, teenageři; osobám mladším 18 let není povolen pobyt. V případě skupinových rezervací (3+ hosté) nás prosím kontaktujte přímo e-mailem. On Top má podmínky počáteční rezervace maximálně 1 týden v závislosti na dostupnosti / pokud váš požadavek považujeme za vhodný pro naše mezinárodní cestující publikum.

SORRY ŽÁDNÉ ROZCHODOVÉ NEBO SLEPIČKY. (Z pochopitelných důvodů) Vyhrazujeme si právo zrušit rezervace nebo požádat stranu, aby odešla bez náhrady, pokud zjistíme, že se jedná o rozlučku se svobodou. Nepovolujeme žádný typ velkých stranických skupin. Jsme především mezinárodní poskytovatel ubytování pro cestovatele a můžeme odmítnout jakoukoli rezervaci, která nesplňuje naše kritéria/záměr. On Top Backpackers si vyhrazuje právo odmítnout jakoukoli rezervaci podle uvážení personálu.

STORNO Standardní rezervace: 48 hodinová storno podmínky. Skupinové rezervace a víkendové akce budou mít jiné storno podmínky – viz níže. NO SHOW Účtován 100% storno poplatek. Rezervace bude odstraněna ze systému ve 22:00 v den příjezdu a označena jako nepřijatá.

SKUPINOVÉ REZERVACE (3+ pax) Při rezervaci bude účtován poplatek ve výši 50 % z celkových nákladů na rezervaci. Zbývajících 50 % bude účtováno v týdnu příjezdu. Týden (7 dní) před datem příjezdu je celá cena vaší rezervace nevratná. Všechna zrušení a úpravy musí být provedeny před tímto časem. Pokud vaše karta odmítne nebo je neplatná, pokus o rezervaci bude okamžitě zrušen a zrušen.

AKCE VÍKENDY 50 % nákladů na ubytování bude účtováno okamžitě a je nevratné. Zbývajících 50 % z rezervace účtujeme 28 dní před akcí. Tato částka je také nevratná. Žádné vyjímky. Váš požadavek si laskavě rezervujeme, abychom vyhověli vašim potřebám; vše, co na oplátku požadujeme, je zdvořilé upozornění, když se vaše plány změní.

PLATBA PŘEDEM V době rezervace vám bude předem účtováno 50 % z celkových nákladů na rezervaci, aby byla vaše žádost potvrzena. V případě odmítnutí poskytnutých údajů o kreditní kartě si vyhrazujeme právo a rezervaci okamžitě zrušíme. Zbytek platby bude zpracován buď 48 hodin před příjezdem, nebo při příjezdu. Další bezpečnostní kauce bude vyžadována ve výši 30 – 50 USD na osobu v závislosti na povaze vaší rezervace/typu pokoje.

HOTOVOSTNÍ PLATBY K rezervaci vaší rezervace je vyžadována platná kreditní karta. Pokud zaplatíte jakoukoli částku nákladů v hotovosti v závislosti na uvážení/schválení personálu, bude také požadována hotovostní kauce 30 – 50 USD na osobu v závislosti na povaze rezervace/typu pokoje.

PŘIDĚLENÍ POKOJŮ A VELIKOSTI UBYTOVÁNÍ Přidělení pokojů závisí na dostupnosti a na uvážení manažerů. To platí jak pro koleje, tak pro soukromé pokoje. Pokoje nejsou ořezány a liší se v různých ohledech, někdy zobrazené fotografie pro typ pokoje nebudou přesně odpovídat zbývající místnosti. Soukromé pokoje se liší od dvoulůžkových (dvě oddělené postele) až po dvoulůžkové (jedna společná postel). Můžete nám sdělit své preference, který personál se bude snažit co nejlépe zvážit, ale bohužel to není zaručeno. To je způsobeno procesy rezervační platformy. Pokud se jedná o porušení smlouvy, napište nám přímo, abychom zjistili, jaká možnost je možná. Lůžka na kolejích nepřidělujeme. Pokud si rezervujete postel v koleji, nelze velikost koleje zaručit a může se lišit v závislosti na přijatých rezervacích. V závislosti na dostupnosti v každé koleji - pokud si rezervujete pro více osob, mějte prosím na paměti, že můžete být rozděleni a rozmístěni po všech zbývajících postelích. Před oficiální rezervací doporučujeme nejprve zaslat e-mail a potvrdit, jaké máte možnosti.

OBECNĚ On Top Backpackers je klidné, uvolněné místo. Prosazujeme přísný zákaz hluku po 22:00 a žádáme všechny hosty, aby byli po této době v hostelu a okolí zticha. Všem nám jde o respekt jeden k druhému. Osobní věci v hostelu a areálu jsou vaší odpovědností po celou dobu! Nemůžeme to dostatečně zdůraznit. Pokud máte něco cenného, ​​o co máte obavy, promluvte si s recepcí o možných možnostech výběru pokoje a alternativách skladování.

ZTRACENÝ MAJETEK Jakýkoli ztracený majetek je uchováván po dobu 1 měsíce a poté darován.

PETS V On Top Backpackers nejsou povolena žádná domácí zvířata.

CHECK-IN 14:00–22:00. Dotazy na recepci jsou od 9:00 do 22:00. Pokud přijíždíte po 22:00, musíte nás kontaktovat, abychom zajistili možnost domluvit se na pozdním check-inu. Tato možnost není zaručená a závisí na dostupnosti personálu. Pokud tuto možnou možnost nezajistíte před příjezdem, nebudete se moci přihlásit a vaše rezervace nebude vrácena. Bude účtován dodatečný poplatek za pozdní check-in, který bude zveřejněn během diskuse. Po 20. hodině je nahoře zakázáno požívat alkohol. Po celou dobu se uvnitř nekouří ani vapuje. V ložnicích není dovoleno jíst ani pít. (Kuchyně, společenská místnost a venkovní posezení jsou k dispozici jako alternativa) Ztráta karty s klíčem bude mít za následek poplatek 20 USD.

ETIKETA HOSTELŮ Očekáváme, že hosté budou respektovat naše zaměstnance i sebe navzájem tím, že po sobě uklízejí, umyjí, osuší a odloží veškeré nádobí a budou udržovat společné pokoje a zařízení čisté, uklizené a bez poškození. Očekáváme, že projevíte ohleduplnost a úctu k ostatním hostům, našemu milému personálu hostelu, krásným prostorám hostelu a našim milým sousedům. Pokud vy nebo kdokoli zahrnutý ve vaší rezervaci poruší kteroukoli z podmínek a ustanovení nebo pokud vaši přítomnost bude personál hostelu považovat za poškozující některou z výše uvedených skutečností, bude vám podle uvážení manažerů účtován další poplatek za kartu poskytnutou jako odškodnění, a nebo požádáni o okamžitý odchod bez náhrady, nemohou se vrátit. Manažeři si vyhrazují právo účtovat vám další poplatky, pokud během vašeho pobytu dojde k poškození nebo rozbití vámi a/nebo vaší skupinou.

CHECK OUT 7:30–10:00. Nejpozdější čas odhlášení je 10:00. Pozdní odhlášení není možné z důvodu nabitého programu úklidu. Pokud se odhlásíte pozdě, bude vám účtován poplatek z prodlení ve výši 20 USD v hotovosti nebo na poskytnuté údaje o kartě. Vstupní kartu musíte vrátit na recepci. Pokud odjíždíte před 10:00, domluvte si při příjezdu s personálem recepce předčasný check-out. Jakmile se odhlásíte před 10:00, již nebudete moci jít nahoru. Pokud vás po odhlášení nahoře najdou bez klíčové karty, je to považováno za vniknutí a budete čelit vážným následkům, včetně poplatku za další noc. Jakékoli další otázky, prosím, neváhejte napsat e-mail nebo zavolat, abyste si je vyjasnili před příjezdem, abyste nebyli zaskočeni na recepci. Děkujeme za vzájemný respekt a za to, že jste si nás vybrali. Naším cílem je, aby se všichni hosté cítili pohodlně, v bezpečí a spokojeni, výsledkem čehož je nezapomenutelný zážitek v našem nádherném městě Dunedin!
- Na nejvyšším vedení
(Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

7.8
Velmi dobré
750 recenzí
 • Zabezpečení
  7.9
 • Umístění
  9.3
 • Zaměstnanci
  7.9
 • atmosféra
  7.4
 • Čistota
  7.2
 • Hodnota za peníze
  7.7
 • Zařízení
  7.2

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

9.4
Nádherný
17. 5. 2024
The hostel is located in Town , you can move walking . Nice staff , clean and quiet
zobrazit více
Žena, 31-40
6.9
Dobré
15. 4. 2024
With only 2 real options in Dunedin this works... be aware that there are no lockers in the rooms to keep your stuff. The staff was fine bit certainly not friendly and just seemed rather annoyed. Rhe bunk beds moce an ungody amount. The rooms were kind of clean (just don't look under the bunk beds. The bathrooms on the other hand... extremely dirty. Be sure to take shower shoes!!!
zobrazit více
Žena, 18-24
5.7
Hodnocení
31. 3. 2024
For one night it was ok! The toilet/shower block smelt really damp.
zobrazit více
Žena, 18-24

Zařízení

 • Zdarma

  • snídaně v ceně‎
  • Včetně ložního prádla
  • Zdarma mapy měst
  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Přístup klíčovou kartou
  • Společenská místnost
  • Parkování pro jízdní kola
  • BBQ
  • Výměna knih
  • Teplé sprchy
  • Lednička
  • Nádobí
  • Sušička
  • Venkovní terasa
  • Burza zaměstnání
  • Fény k pronájmu
  • Fény
  • Žehlička / žehlicí prkno
  • Microwave
  • Pračka
 • Služby

  • Prádelní zařízení
  • Půjčovna jízdních kol
  • Ručníky k pronájmu
  • Úschovna zavazadel
  • Faxové služby
  • Prohlídka/Přepážka
  • 24 hodinová ostraha
  • Údržba
  • Recepce (omezené otevírací hodiny)
 • Jídlo a pití

  • Bar
  • Cafe
  • Možnost přípravy čaje & kávy
 • Zábava

  • DVD
  • Stolní hry
  • Kulečník
  • Wi-Fi

Více hotely v Dunedin