Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Chata Beach Hut s klimatizací je okouzlující a odlehlá možnost ubytování, která je ideální pro páry nebo malé rodiny, které hledají relaxační plážový útěk. Chata se nachází jen pár kroků od pláže a má vlastní terasu s nádherným výhledem na oceán. Chata je také vybavena veškerým komfortem, který potřebujete pro pohodlný pobyt, včetně klimatizace.

Casay Beach House by HiveRooms se nachází v Casay v Dalaguete a je nejnovější plážovou destinací na jihu. Tento plážový resort, který byl nedávno otevřen právě letos, se může pochlubit svými ikonickými „chatami“ jako hlavním typem ubytování pro hosty, kteří si chtějí užít vody pláží Dalaguete.

Plážové chatky, které připomínají tradiční filipínskou chatu nipa, jsou skutečně estetické, protože tradiční a moderní designy byly při výrobě chatek zcela jistě na mysli. Skutečně stylové a zároveň relaxační plážové chatky jsou osvěžujícím doplňkem obvyklých vil a chat, které většina plážových letovisek nabízí.

Většina plážových chatek nabízí výhled na moře a hosté si jistě dopřejí klidný zážitek, který snižuje stres. Pouhé nadechnutí čerstvého vzduchu v prostorách zaručeně odstraní stres z každého. Přírodní prvky rezortu, obklopené bujnými stromy a dalšími rostlinami, jsou skutečně léčebné.

Když už mluvíme o aktivitách, které se zde dají dělat, koupání na plážích Dalaguete je rozhodně číslo jedna, ale místo je také dostatečně široké, aby zde hosté mohli mít intimní události, jako jsou narozeniny, debuty a dokonce i teambuildingové aktivity. Pokud je místo krásné ve dne, Casay Beach Huts je ve skutečnosti v noci více fascinující, protože mají také balkony a široký prostor umožňující pozorování západu slunce a dokonce i pozorování hvězd.

Mezi jejich vybavení patří bezplatné použití jejich grilovací stanice, kajaku, paddle boardů, šnorchlů a záchranných vest. Zatímco resort je blízko pláže, přibudou nadcházející vybavení, jako jsou bazény, piknikové stoly a mnoho dalších, protože jsou stále ve výstavbě. Resort také umožňuje přivedení domácích mazlíčků v rámci areálu.

Časy přihlášení a odhlášení
Příjezd: 14:00–22:00
Odhlášení: Před 12:00

Zásady pro děti
V tomto hotelu jsou vítány děti všech věkových kategorií.

Obsazenost: 2 dospělí

Děti a přistýlky
Pro podrobnosti o podmínkách pro kolébku a přistýlky kontaktujte prosím hotel.

Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci jsou povoleni

Spravováno soukromým hostitelem
Tuto nemovitost spravuje soukromý hostitel. Soukromý hostitel označuje stranu, která si pronajímá jednu nebo více nemovitostí pro účely, které nesouvisejí s jejich obchodem, podnikáním nebo profesí. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

 • Zdarma

  • Parkování zdarma
 • Obecné

  • Air Conditioning
  • Kabelová televize
 • Služby

  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy

Více hotely v Cebu