Zdarma WiFi

HOLT Old Town

Bezplatné storno Zarezervujte více než 6 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Vítejte v HOLT Starém Městě, naší úžasné nově zrekonstruované historické pamětihodnosti, která se nachází v srdci Bukurešti, kde máte ty nejlepší restaurace, obchody, bary a obchody na dosah ruky. Naše nově zrekonstruovaná apartmá byla navržena s ohledem na potřeby moderních cestovatelů. Nádherný výhled na balkon, pohodlné hybridní matrace, nespočet možností zábavy s našimi Smart TV a vysokorychlostní Wi-Fi. Užijte si vše, co město nabízí, přímo na okraji historického Starého Města!

Vítejte v Bukurešti! V našich nově zrekonstruovaných a útulných apartmánech máte celé město na dosah ruky. Budova se nachází přímo v centru města, v pěší vzdálenosti od mnoha obchodů a restaurací. Naše budova je nově zrekonstruovaná historická památka, takže nemá žádné seismické riziko, na rozdíl od většiny starých budov na Starém Městě.

Každé apartmá může pohodlně ubytovat až 2 hosty v našich nadrozměrných postelích. Pokud přijedete s větší skupinou, neváhejte nás požádat o větší dostupnost. Celé patro může být vaše pro větší soukromí. Jedná se o 3patrovou budovu, přičemž každé apartmá je určeno podle dostupnosti. Všechny naše sady sdílejí podobné nastavení, ale detaily designu se mohou lišit.

Naše profesionální úklidová služba se řídí vylepšeným protokolem čištění, který byl vyvinut s pomocí směrnic CDC. Úklidová služba je k dispozici také pro úklid uprostřed pobytu. Naše praní a žehlení také provozuje ekologický partner, který používá pouze hypoalergenní produkty.

Přístup pro hosty:
Hosté mohou během svého pobytu plně a výhradně využívat prostor. Mohou nastat situace, kdy personál HOLT bude vyžadovat vstup. Toto s vámi předem sdělíme. V případě nouze si HOLT vyhrazuje právo vstoupit do objektu bez předchozího souhlasu hosta.

Sousedství:
Tato budova se nachází na okraji Starého Města, ideální místo pro každého návštěvníka Bukurešti. Staré město je v srdci Bukurešti a má tep města. Historická architektura, dlažební kostky, venkovní terasy a kavárny a romantická atmosféra dělají ze Starého Města nejpřitažlivější část města. HOLT Old Town se nachází na východním okraji a dostanete se jen kousek od rušného Starého Města a umožní vám snadný pěší přístup k taxíkům a tramvajím, stejně jako v blízkosti moderních nákupních center a obchodů.

Doprava:
Existuje mnoho způsobů, jak se pohybovat po městě. Jste ve velmi krátké docházkové vzdálenosti od autobusů, trolejbusů, taxíků, stejně jako společností sdílení kol a skútrů a samozřejmě soukromých jízdních služeb, jako je Uber.

HOLT Zásady a podmínky Starého Města:

Storno podmínky: 5 dní před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu.

Check in od 15:00 do 23:00
Odhlášení před 11:00

Platba při příjezdu v hotovosti, kreditní a debetní kartou
Daně nejsou zahrnuty - 9 % - daň z obsazenosti 3 %
Poplatek za úklid - 35 EUR za pobyt
Snídaně není v ceně

Všeobecné:
24 hodinová recepce.
Žádný zákaz vycházení

Všichni hosté jsou povinni podepsat naši smlouvu o pronájmu HOLT a vyplnit portál pokrytí škod na majetku Superhog s platným průkazem totožnosti, který ochrání hostitele i hosty před případnými škodami během jejich pobytu. Nájemní smlouva obsahuje všeobecné podrobnosti o rezervaci, termínech a podmínkách a domovním řádu pro správné užívání tohoto HOLT majetku. Úplnou nájemní smlouvu najdete na poslední fotografii této nabídky. HOLT si vyhrazuje právo vyžádat si kopii státem vydaného průkazu totožnosti pro každého hosta uvedeného v rezervaci.

Toto je nemovitost vhodná pro domácí mazlíčky. Za každé zvíře se platí další sanitační poplatek ve výši 50 EUR a také bezpečnostní záloha ve výši 100 EUR, která je vratná po odhlášení, když úklidové společnosti HOLT potvrdí, že nedošlo k žádnému poškození zvířete. Hosté, kteří neprozradí, že si přivezli domácího mazlíčka, ale byli chyceni naším týmem, budou podléhat poplatku 500 EUR. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení

 • Zdarma

  • Včetně ložního prádla
  • Zdarma mapy měst
  • Ručníky v ceně
  • Zdarma WiFi
  • Zdarma přístup k internetu
 • Obecné

  • Air Conditioning
  • Kabelová televize
  • Žehlička / žehlicí prkno
 • Služby

  • Přístup k internetu
  • Úschovna zavazadel
  • Express check-in / out
 • Zábava

  • Wi-Fi

Více hotely v Bukurešť