Úroveň udržitelnosti 1
Zdarma WiFi

The Hosteller Kasol, Parvati Valley

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.6
Nádherný
18 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

‚Mini Israel of India‘ má nyní třetí hostel, kde budete hostit vás a celý váš bláznivý tým. Hosteller Kasol v údolí Parvati, který se nachází uprostřed zelenající se a nádherné kulisy údolí Parvati a jeho okolních hor, je perfektním hostelem, který si můžete vybrat – ať už chcete zaskočit na víkend nebo se usadit v horách na nějaký dobrý měsíc. .

Tento hostel, postavený s ohledem na koncept Biofilie, se budete cítit v souladu s přírodou. Každý z jeho 8 čtyřlůžkových pokojů a 12 prostorných soukromých pokojů poskytuje úžasný výhled na výhledy za ním. Ať už je to šumění deště v monzunech nebo zlaté slunce nořící se v létě pod hory; můžete se posadit, relaxovat a vše si prohlédnout ze svého pokoje. Hostel má dvě nádherné společenské místnosti, které vás pobaví. Venkovní prostor má klenutý vstup, který je minimalisticky obložený. Má také zakázkový stůl s vestavěným ohništěm, který je doplněn lavičkami ze surového zdiva s výhledem do údolí. Útulný vnitřní společný prostor má spoustu pohodlného sezení, stolní hry, barevné nástěnné malby, police s knihami a vnitřní ohniště. Nejlepší místo, kde se můžete schoulit během chladných zimních měsíců. Plnohodnotná kavárna s terasou má výhled na celé dny a některé z nejlepších snídaňových jídel, které ochutnáte v celém Kasolu.

Stejně jako všechny naše hostely, The Hosteller Kasol, Parvati Valley je nabitý tím nejlepším vybavením, abyste zůstali naprosto purrrr… perfektní. A ano, jsme přátelští k domácím mazlíčkům. Další skvělá věc na hostelu je, že je to jen 400 mts. daleko od našeho původního hostelu Kasol, který vám dává to nejlepší z obou světů. Jen se někdy zastavte a setkejte se s přáteli. The Hosteller Kasol, Parvati Valley, opepřený živými nástěnnými malbami o horském životě a jeho ekosystému, není ničím menším než kouskem ráje.

Hosteller je řetězec hostelů pro batůžkáře a je vhodný pro mladé cestovatele s batohem na zádech. Jako značka nedoporučujeme rodinám a neumožňujeme všem osobám mladším 18 let, aby u nás bydleli, ani neumožňujeme vstup dětem nebo kojencům do 18 let, i když cestují se zákonnými zástupci.

Příjezd - od 13:00 do 23:00
Odjezd - 11:00

Hosteller's Unbox Cafe nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy. Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.
Čas kavárny: 9:00–15:00 a 18:00–12:00
Upozornění: K hostelu vede strmé stoupání z hlavní silnice.
Čas návštěvy: od 10:00 do 20:00

Žádný zákaz vycházení.

V konkrétních obdobích roku se mohou na různé hostely pod značkou vztahovat zvláštní zásady a tytéž musí být sděleny při check-inu.

Hostovi bude účtována platba předem v celkové ceně kdykoli před datem příjezdu pro potvrzení rezervace, v případě, že host platbu předem neuhradí, bude rezervace zrušena.

Platební režimy akceptované v našich hostelech: Hotovost, debetní karta, kreditní karta a UPI.

Poplatky za pokoj jsou bez daní. Daně nejsou zahrnuty, na pokoj nižší než 7500 INR za noc bude uplatněna 12% daň; za pokoj nad 7500 INR za noc bude účtován příplatek ve výši 18 % daně.

Při příjezdu může host využít další matraci. Další matrace závisí na dostupnosti.

V případě, že cestující přijede dříve, než je čas příjezdu, může host pobývat ve společných prostorách/kavárně až do času příjezdu. (Pokud však hosté přijíždějí již od 5:30 do 6:00, důrazně se doporučuje rezervovat si postel na předchozí noc, abyste si zajistili dobrý spánek).

Pozdní odhlášení je možné na základě předchozí žádosti a závisí na dostupnosti.

Cestující si mohou uschovat zavazadla, po check-out, v šatně hostelu pro případ pozdního odjezdu z příslušných měst.

V případě 3 nebo 4 osob cestujících společně nemůžeme zaručit ubytování ve stejné koleji. Přidělení pokoje v konkrétní kategorii soukromého pokoje se může lišit v závislosti na dostupnosti. To bude přísně záviset na dostupnosti do doby přihlášení.

Skříňky poskytujeme pouze na kolejích. Každé lůžko má připojenou skříňku, kde si hosté mohou uschovat své cennosti. V případě potřeby se doporučuje nosit zámek na skříňku. Použití visacího zámku na recepci však závisí na dostupnosti a za příplatek. Doporučuje se nosit zámek.

Pokud bude jakékoli jednání hosta považováno za nevhodné ze strany ubytovny nebo pokud bude na jakékoli nevhodné chování upozorněn, hostel si vyhrazuje právo zakročit proti hostovi. Ujišťujeme vás, že administrativa provede řádné vyšetřování, aby bylo zajištěno, že záležitost bude řešena zcela spravedlivě.

Hosté s místními průkazy totožnosti budou mít povolen vstup do našich hostelů s výjimkou Jodhpur, Mussoorie by The Stream Side, Shangarh, Chikmagalur, Fort Kochi, Coorg a Coorg Madikeri.

Všechna zrušení, pokud budou informována 7 dní před datem příjezdu, mají nárok na 100% náhradu. V případě, že ke zrušení dojde do 7 dnů od data příjezdu, nebude vrácena ŽÁDNÁ náhrada a budou účtovány 100% storno poplatky. Pokud se host nedostaví, bude mu účtována celková cena rezervace.

Nevratné rezervace nemají nárok na vrácení peněz v případě zrušení kdykoli.

Pokud si host přeje prodloužit svůj pobyt v jakémkoli hostelu, bude využití rezervace záviset na dostupnosti.

Pokoj bude poskytován za aktuální ceny na webových stránkách, nikoli za ceny, za které byla provedena předchozí rezervace.

Vedení hostelu nenese odpovědnost za ztrátu zavazadel nebo osobních věcí. Hosté se musí ujistit, že své věci nenechávají po celou dobu bez dozoru.

Časy a dostupnost kaváren se liší od jednoho místa k druhému, hosté se mohou obrátit na naše oficiální webové stránky.

Provoz kavárny je sezónní, totéž lze potvrdit na recepci hostelu při přihlášení.

Kavárna Hostellers Unbox nabízí vaječné i vegetariánské pokrmy.

Stravování není zahrnuto v ceně pokoje a lze jej využít na základě a-la-carte v našich kavárnách.

Abychom zachovali kulturu turismu a komunitního ducha, podporujeme samoobsluhu ve všech našich kavárnách.

Zneužívání drog/látek/alkoholu je ve všech našich ubytovnách PŘÍSNĚ zakázáno. V případě, že bude někdo přistižen při držení nebo konzumaci drog/alkoholu během svého pobytu, budou proti němu přijata přísná opatření a tato osoba bude vyzvána k okamžitému opuštění ubytovny a bude navždy zařazena na černou listinu z pobytu v našich ubytovnách.

Všechny naše hostely mají vyhrazené prostory pro kuřáky. Kouření uvnitř kolejí je přísně zakázáno.

Host bude považován za nezpůsobilého pokračovat v jakékoli z našich ubytoven v případě zneužívání drog, nedodržování zásad hosta a rezervace, špatného chování (fyzického/mentálního/verbálního nebo jakéhokoli druhu), krádeže, osobní hygieny, vandalismu, vniknutí, neplacení/prodlení s platbou poplatků, jiné nepříjemnosti hosta nebo jakékoli takové neopodstatněné jednání. Ve všech těchto případech bude host vyzván k okamžitému opuštění prostor bez náhrady.

Zálohování napájení je k dispozici pouze na vybraných místech a ne na všech zařízeních The Hosteller.

Abychom udrželi naše náklady na ubytování co nejpřijatelnější pro všechny hosty, zavedli jsme průběžný systém pro určité vybavení, jako jsou zámky, koupelnové sady a ručníky. Tím, že nabízíme tyto položky na zpoplatněném základě, můžeme udržovat nižší základní ceny za naše pokoje, díky čemuž je náš hostel dostupný pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet. Chápeme, že různí cestovatelé mají různé preference a požadavky, proto se snažíme poskytovat flexibilitu v našich nabídkách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

9.6
Nádherný
18 recenzí
 • Zabezpečení
  9.7
 • Umístění
  9.7
 • Zaměstnanci
  10
 • atmosféra
  9.4
 • Čistota
  10
 • Hodnota za peníze
  9.4
 • Zařízení
  9.1

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Úroveň udržitelnosti 1

Tato ubytovna začala zavádět postupy, které vedou k pozitivnímu sociálnímu a environmentálnímu dopadu, a pochopily základy Schodiště k udržitelnosti.
Zjistěte víc

Umístění

Nejnovější recenze

9.4
Nádherný
29. 6. 2024
Had a great time here. Special thanks to Priyansha, the host, who showed great time organising activities here and around Kasol. One feedback, please provide fans in the dorms. Guests were finding it difficult to sleep as it was too hot in dorms. Cafe here has good food options and view from the hostel is really mesmerising.
zobrazit více
Muž, 25-30
9.1
Nádherný
20. 5. 2024
I love the view from the hotel and the rooms were very aesthetically pleasing. The vibe of the place itself is very chill and hippie which you will love. The hosts (Shanko in particular) were very friendly and helpful. Only one thing, even if it is a hostel but the couple rooms are charging very high, so there could be more amenities like an intercom mainly to ask for things needed. But had a wonderful stay!
zobrazit více
Pár, 25-30
10
Nádherný
09. 5. 2024
Priyanksha and Shankho were the best hosts, so helpful and made me feel really welcomed, this is definitely what made my stay great :) Peace and love
zobrazit více
Žena, 25-30

Zařízení

 • Zdarma

  • Zdarma WiFi
 • Obecné

  • Společenská místnost
  • Snídaně není zahrnuta
  • Parkování
  • Stropní ventilátor
 • Služby

  • 24 hodinová recepce
  • Údržba
 • Jídlo a pití

  • Možnost stravy
  • Cafe
 • Zábava

  • Stolní hry

Více hotely v Kasol