Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
0 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Konferenční a společenské prostory k dispozici pro všechny příležitosti s kompletním cateringem na vyžádání. Recepce má k dispozici řadu služeb, které vám pomohou s vašimi obchodními požadavky, zařízení pro skenování, kopírování a tisk. Black Rock Inn je nejnovější motel v Blackwater a může se pochlubit 72 moderními jednotkami s restaurací na místě, která nabízí různé styly stravování a moderní bistro a bar.

Vynikající mezipřistání pro ty, kteří míří dále na západ, nabízíme vynikající ubytování, vynikající jídlo a vstup do místního uhelného průmyslu. Každý týden se konají prohlídky dolu Jellinbah Mine a BMA Blackwater Mine. Jsou to prohlídky pro malé skupiny a skvělý způsob, jak porozumět otevřené těžbě. Městečko nabízí malé nákupní centrum a úžasné plavecké centrum s vyhřívanými bazény a zařízeními pro olympijské kvalifikace.

Zásady a podmínky Black Rock Inn

- Storno podmínky: 24 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu.
- Check in od 14:00 do 19:00.
- Odjezd v 10:00.
- Platba při příjezdu kreditními kartami, debetními kartami a v hotovosti. Upozorňujeme, že toto zařízení může provést předběžnou autorizaci vaší karty. Příplatek za kreditní kartu American Express = 2,75 %.
- Včetně daní.
- Včetně snídaně.

Všeobecné

- Otevírací doba recepce:
Pondělí - pátek: 7:00 - 19:00.
Sobota a neděle: 9:00 - 17:00.
- Žádný zákaz vycházení.
- Nekuřácké.
- Bez věkového omezení.
- Maximální délka pobytu 14 dní. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Hosté

Umístění

Zařízení