Hotely celosvětově

6 Hotely in Guilin, Čína
Seřazeno podle našeho organického algoritmu bez provize.
CyanBox Hostel
8.4Báječný
(240)
Hostel- 2.29km z vašeho města
Výběr CyanBox je především o zkušenostech a hodnotě za peníze. Náš „skvělý“ personál je vždy připraven pomoci, aby se návštěvníci cítili pohodlně.
Soukromý pokoj od
€5.26
Koleje od
€3.50
Guilin Murphy Youth Hostel
9.7Nádherný
(2)
Hostel- 6.73km z vašeho města
Na vlakové nádraží Guilin dojedete autem za 30 minut a na vlakové nádraží Guilin West za 20 minut jízdy taxíkem. Cesta na mezinárodní letiště Liangjiang trvá 1 hodinu.
Soukromý pokoj od
€5.54
Koleje od
€5.84
Beer Friends Hostel
2.0
(3)
Hostel- 1.3km z vašeho města
Beer Friends Hostel poskytuje noclehárny v Guilin
K dispozici nejsou žádné priváty
Koleje od
€3.63
Junshe Boutique Hostel
10Nádherný
(3)
Hostel- 3.21km z vašeho města
Junshe Boutique Hostel se nachází na 19 Chaoyang západní silnici v krásné Guilin. Je to asi 1 kilometr od známého parku Seven Star Park. Doveze vás sem autobus 16 nebo 32.
Soukromý pokoj od
€8.11
K dispozici nejsou žádné hostely
Laojia - Laozhai
Hostel- 49.56km z vašeho města
Set in Guilin, Laojia - Laozhai is located in the village Laozhai. Two hours north of Guilin city lies the village of Laozhai. It counts around 48 families who all go by the last name ‘Zhao’. The total population is 200 people, all of whom belong to the Yao...
Soukromý pokoj od
€45.43
K dispozici nejsou žádné hostely
Travel Light Guilin
Hotel- 1.24km z vašeho města
The property is around 1.7 km from Elephant Trunk Hill, 2.3 km from Gunanmen Gate and 4 km from Zhengyang Pedestrian Street. The hotel features family rooms. The units in the hotel are fitted with a kettle. The private bathroom is equipped with a shower,...
Soukromý pokoj od
€9.67
Koleje od
€5.84

O Guilin

Prohlédněte si náš výběr hotelů v Guilin. Přečtěte si recenze zákazníků hotelů v Guilin a podívejte se na všechny fotky hotelů v Guilin. Prohlédněte si hotely v Guilin na mapě města a rezervujte si hotel v Guilin na místě, které se vám bude líbit. Najděte nejlepší nabídky na levné hotely v Guilin na Hostelworld.com.

Další místa v Čína