Hostel

loki Cusco

  • Hostel
  • Cusco, Peru
  • Zobrazit mapu
  • 0.77km z vašeho města
8.9Báječný
(1314)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 34 zařízení

O

Loki – děláme vaše cestování snadným, zábavným a společenským Nejlepší základna k prozkoumání Machu Picchu a města Cusco, setkání s dalšími cestovateli a místními obyvateli. Získejte nové přátele přes nějaké krvavé bomby!! (Lokiho podpisový nápoj). Náš tým Event Hero bude: - Organizujte zábavné denní hry, aktivity a večerní tematické večírky. - Pořizujte fotografie a zveřejňujte je na Facebooku a Instagramu, abyste se mohli snáze pochlubit svými zážitky svým přátelům doma. Díky rozsáhlému a cenově dostupnému jídelnímu a nápojovému lístku si můžete vybrat kulturní zážitek nebo ochutnat z domova… tolik možností!!. Také několik šťastných hodin… každý den!!! Náš bar je ústředním bodem setkání. Sledujte každou velkou sportovní událost a užijte si speciální hry a nabídky. Také musíte opravdu vyzkoušet náš charakteristický nápoj - krvavé bomby!! Zapojte se do naší soutěže a reprezentujte svou zemi. Přijďte za Lokim, abyste nikdy necestovali sami ;) #lokilokiloki (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

00:00 - 23:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
BBQ

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
Z
zgray5482
Male, 31-40, Canada
I’ve been travelling solo for 3 months and this is one of the best hostels i stayed at. They were very welcoming and they just wanted everyone to have a good time. Very chill vibe during the day then fun events at night. lots going on and the food was amazing. Definitely a party vibe and that’s exactly what I was looking for. I couldn’t here the noise from my room so I was able to sleep if I needed too. Location was close to everything.
Bydlel v Mar 2024
10
R
rmendoza19977
Male, 25-30, USA
Paula runs this hostel and did everything to make sure i had a good stay. Some of the bathrooms dont have functioning shower heads. I think the property needs a facelift lots of facilities feel very very worn in. Also feel like they should aim at being more a relaxing hostel not a party hostel since most people are hiking or doing day trips here.
Bydlel v Apr 2024
9.7
A
Anonymous
Female, 25-30, USA
Loki hostel is a really cool place! The staff are amazing and very accommodating. It is a social hostel and good for those who like to party and meet people. The only negative is that it is noisy at night, so make sure you bring ear plugs, especially if you have early morning tours.

Umístění

Cuesta Santa Ana #601, Cusco, Peru
0.8km z vašeho města
map