Hostel

inBraga Hostel

9.8Nádherný
(361)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 40 zařízení

O

Hostel inBraga má to potěšení poskytnout vám všechny informace, které potřebujete, a pomůže vám poznat to nejlepší, co Braga může nabídnout, aby byl váš pobyt nezapomenutelný. Hostel inBraga, který se nachází v nedávno zrekonstruované budově z 19. století, zachoval většinu původního obložení, včetně úžasného dřevěného schodiště a obložených oken. S útulnou 6-lůžkovou kolejí a dvěma krásnými dvoulůžkovými pokoji (všechny s individuálními skříňkami) se inBraga prezentuje jako eko-hostel s přátelským, teplým prostředím. Hostel inBraga má to potěšení poskytnout vám všechny informace, které potřebujete, a pomůže vám poznat to nejlepší, co Braga může nabídnout, aby byl váš pobyt nezapomenutelný. Smíšené ložnice s jednotlivými skříňkami, ženskými a mužskými koupelnami a širokou kuchyní; společný jídelní kout, doplněný útulnou zahradou. Hostel inBraga se nachází na privilegovaném místě, přímo v historickém centru města, v blízkosti několika restaurací, které podávají od nejtypičtějších portugalských jídel po fusion kuchyni, a jednoho z hlavních míst nočního života. Je také v několika minutách vzdálenosti od všech hlavních vyhlídkových míst. Jeden z pokojů má malý balkon otočený do ulice a další dva jsou orientovány do zahrady hostelu a mají výhled na zahradu jednoho z nejznámějších muzeí ve městě. V každém pokoji jsou k dispozici samostatné skříňky. oddělené ženské a mužské koupelny. Wi-Fi zdarma v celé budově. Kuchyně je otevřena každému přání. Zásady a podmínky hostelu inBraga: Storno podmínky: 48 hodin před příjezdem. Check in od 14:00 do 20:00. Odhlášení před 11:00. Platba při příjezdu v hotovosti. Turistická městská daň ve výši 1,50 EUR na osobu a noc účtovaná od března do října. Všeobecné: Žádný zákaz vycházení. 18216/AL (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 20:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v May 2024
10
B
berengere2565
Female, 25-30, France
InBraga hostel was a homely, cozy place. It is perfectly located, 10mins walk from the train station and 1 minute walk from Braga's center. It has a cute little garden and a nice kitchen area. The rooms are clean and calm and the women's dorm has a beautiful view. The bathroom is cleaned very often and the shower is perfect. The owner and the staff, Nelson, Rafa and Gigi were incredibly welcoming and had all sorts of good tips and addresses. I recommend this hostel and will come back!!
Bydlel v May 2024
10
A
Anonymous
Male, 41+, USA
Cozy, laid back, sweet.
Bydlel v May 2024
10
A
aC3PPjCM6FeMlMLJ
Male, 31-40, Germany
Fantastic hostel with a great vibe and common areas. The hammock in the garden is a highlight. Thanks to Nelson, Rafi and the lovely volunteers working there! I'll be back!

Umístění

Rua da Boavista, n.21 Freguesia da Sé- Braga, Braga, Portugalsko
1.4km z vašeho města
map