Hostel

Zeus is Loose Hostel

9.6Nádherný
(898)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 46 zařízení

O

Hostel Zeus Is Loose je v této sezóně rozhodně tím nejlepším místem, kde zůstanete. S výhledem na památku světového dědictví UNESCO na jednom z nejživějších náměstí města to žije a dýchá v centru Soluně. Využijte šanci naplno se objevit v řecké kultuře, od starověku po moderní. Vše, co chcete vidět, dělat, slyšet, cítit, máte přímo u nohou. Zapojíme vás do akcí, koncertů, jednodenních výletů, zájezdů, ochutnávek, návrhů a jakýchkoli rad, které budete chtít. Můžete spát v 6lůžkových, 4lůžkových ložnicích, dvoulůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Na každém patře je také samostatná koupelna pro každého, kdo si rád zpívá ve sprše. K dispozici je společenská místnost vybavená automaty, stolním fotbalem, prostornou kuchyní, prostorem pro relaxaci, hraní her, kontrolu e-mailů, snídani, to vše s výhledem hodný bohů! Nezapomínejme na café-bar na samém vrcholu hostelu, kde se můžete smísit s místními obyvateli a dát si chutné koktejly! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
M
mariajosecastaro6838
Female, 25-30, Colombia
It’s the must amazing hostel I’ve ever been. The staff are. Wry welcoming and always ready to help. The common area with the perfect view and the rooms very comfortable. The location. Is perfect if you want to try the different restaurants around the city.
Bydlel v Jul 2024
10
L
leahf3234835
Female, 25-30, USA
Excellent hostel for such a good price. The location is central, nice rooftop bar, great showers with soap provided. And they give really nice food and walking tour recommendations, all of the recommendations I followed were perfect. Only thing is that the shared rooms are very tight but they have so much luggage storage and curtains around beds that it didn’t both me.
Bydlel v Jul 2024
10
A
ae08ISvUXabe0asn
Female, 41+, USA
Very clean and modern. This hostel had everything that I needed. It is modern and I felt safe. I would definitely stay again.

Umístění

Kleisouras 13, Soluň, Řecko
0.9km z vašeho města
map