Hostel

Yor Song Hostel

  • Hostel
  • Pai, Thajsko
  • Zobrazit mapu
  • 0.5km z vašeho města
9.0Nádherný
(54)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 31 zařízení

O

Pai, malé město uprostřed kopců, se stalo místem, které musí zažít cestovatelé z celého světa. Je to okouzlující město plné pulzujícího umění, hudby a jednoduchosti místních lidí. Yor Song znamená v jazyce Hmong 'Ahoj'. Toto město na mě opravdu zapůsobilo a uchvátilo, a tak jsem se rozhodl zůstat v tradičním dřevěném domě ve stylu Lanna, postaveném v roce 1978. A proměnil jsem ho tak, aby byl příjemným místem pro odpočinek a prozkoumávání přátel z celého světa. Yor Song Hostel je malý a útulný hostel ve velkém bílém dřevěném domě pod velkým stromem liči. Máme prostorné a klidné místo, kde můžete relaxovat, číst knihy, kreslit, cvičit jógu a pracovat. Hostel má také malou kavárnu, která nabízí aromatickou místní kávu a teplé pekárny čerstvé z pece. Má výhodnou polohu pouhých 700 metrů od autobusového nádraží a pouhých 500 metrů od pěší ulice, v blízkosti 7-11, restaurací, půjčoven aut a prádelny. Chceme, aby tento dům byl jako malá komunita v Pai, která vítá každého, aby přišel a odpočinul si a účastnil se společných aktivit. Když se rozhodnete zůstat v našem hostelu, budete součástí našeho způsobu života a budete mít příležitost poznat nové přátele. Často pořádáme outdoorové aktivity, jako je pěší turistika v lese, návštěva vodopádů a horkých pramenů, pozorování západů slunce a dokonce i workshopy o barvení kravat. Občas sem chodí hrát hudbu různí umělci. Doporučené aktivity: Turistické stezky za poznáním přírody a návštěva vodopádů Hua Chang a Mae Yen. Každý čtvrtek večer v 8:00 se připojujeme k hudebnímu setkání v Art in Chai. Nabízíme kravatářské dílny, takže si můžete přinést vlastní oblečení k barvení. Provozujeme také dílnu na výrobu kožených brašen. Každé úterý zde vystupuje hudebník Handpan. Návštěva vesnice Lahu a pobyt v rodině, prozkoumávání kávových zahrádek. Přijďte k nám do tohoto krásného města Pai a užijte si jedinečné zážitky, které nabízí! Smluvní podmínky nemovitosti: 1) Check-in od 14:00 2) Odhlášení před 11:00 3) Pracovní doba recepce: 06:00 - 20:00 Dejte nám prosím vědět, pokud dorazíte do hostelu po 22:00. 4) Platba při příjezdu: Pouze v hotovosti. 5) Zrušení nebo změna musí být provedena 1 den před příjezdem. 6) Snídaně není v ceně. 7) ZÁKAZ kouření v pokoji, ale mít prostor pro kuřáky. 8) Vezměte prosím na vědomí, že NĚKTERÉ pokoje nemají pouze klimatizaci FAN. Před provedením rezervace se ujistěte. 9) Přijímáme pouze hosty starší 18 let. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 20:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v May 2024
10
A
awTHXXhl5WaWTSCK
Female, 18-24, England
Loved this hostel! The owner was so friendly and bedrooms/bathrooms were very clean. Such chill vibes here, we loved the balcony with all the art supplies and the cafe downstairs. Would 100% recommend
Bydlel v Apr 2024
10
H
hadleybrigham4168
Female, 18-24, USA
Beautiful hostel roughly 10 minutes walking from the bus station. Absolutly worth it for the incredibly peaceful atmosphere. My friend and I booked two beds in a four bed dorm and were pleasantly suprised with a two-bed room. I felt like I was at home instead of at a hostel.
Bydlel v Mar 2024
10
O
omoorepatrick8321
Male, 31-40, USA
Loved this place. Super relaxing. It’s got everything you need

Umístění

105 moo 1 Viangtai ,Pai, Pai, Thajsko
0.5km z vašeho města
map