Nocleh se snídaní

Yeon-ga

10Nádherný
(112)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 15 zařízení

O

Yeon-ga je zážitkové ubytování hanok, které se nachází u silnice s kamennou zdí Gyeonggijeon Hall ve vesnici Jeonju Hanok. Ideální poloha usnadňuje návštěvu Jeonju a restaurací, ale okolí ubytování není přeplněné a velmi tiché. Každý pokoj má WC, koupelnové potřeby, IPTV, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, vysoušeč vlasů atd Veřejný obývací pokoj je vybaven komfortním zařízením, jako je kávovar, čistička vody, lednice a mikrovlnná trouba Pečlivě dbáme na čistotu veškerého vybavení pokoje a obývacího pokoje, protipožárních zařízení a instalaci CCTV ve společných prostorách, aby se hosté mohli pohodlně ubytovat. Vítáme ty, kteří cestují sami nebo ve skupinách s vhodným vybavením. Hosté Yeon-ga mohou získat slevy na zážitek z hanboku a půjčení elektrokol atd. Proveďte rezervaci v Yeon-ga a užijte si Jeonju! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Klimatizace
Teplé sprchy
Lednička
Kabelová televize

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
Female, 25-30, Norway
Very clean and pretty place to stay :) the host showed me a great place for local food and was very helpful overall.
Bydlel v Jun 2024
10
A
Anonymous
Allfemalegroup, 25-30, USA
It was a wonderful stay. Park was super kind and helpful. The room was comfortable and clean, and the location was perfect.
Bydlel v May 2024
10
A
Anonymous
Female, 25-30, USA
Amazing and cozy stay at this guesthouse. The bedding is comfortable, location is amazing, and the host is so welcoming. Took me and another guest on a short hike and out to dinner. Thanks for the wonderful stay, Uncle Park 🤍😂

Umístění

82-6, Eojin-gil, Wansan-gu, Jeonju-si, Jeonju, Jižní Korea
4.2km z vašeho města
map