YHA London Central

8.9Báječný
(4814)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 34 zařízení

O

YHA London Central se může pochlubit sedmi patry moderního levného ubytování, pouhých pět minut chůze od Oxford Street. Toto je ideální místo pro mladé batůžkáře, kteří chtějí zažít srdce hlavního města. Skvělá zpráva! Moderní, stylové a cenově dostupné ubytování v Londýně je možné. Naše místní kavárna/bar je ideální pro relaxační drink nebo občerstvení a pro výměnu příběhů s ostatními cestovateli. Máme 24hodinovou recepci a přístup. Jsme v dosahu Oxford Circus, Soho a West End, takže na vás čekají skvělé nákupní příležitosti, restaurace a zábava. YHA London Central není vybavena pro skupiny - pro skupinové rezervace prosím kontaktujte YHA London Thameside nebo YHA London Holland Park, obě najdete zde na Hostelworld. Vezměte prosím na vědomí, že neúčtujeme další dočasné členské poplatky. Slevy nejsou k dispozici pro členy YHA (Anglie a Wales) nebo IYHF v rámci této rezervace. Londýnské atrakce: Prodáváme zlevněné a rychlé vstupenky na některé z nejznámějších londýnských památek a nejlépe střežených tajemství. Včetně London Eye, Madame Tussauds, Tower of London, pěších výletů, výletů na kole, výletů lodí a mnoha, mnoha dalších. Navíc každý cent, který v YHA vyděláme, jde přímo zpět do naší charitativní organizace „Breaks for Kids“, která umožňuje dětem z finančně znevýhodněného prostředí účastnit se školních nebo komunitních skupinových pauz! Požádejte nás o úplný seznam aktivit při přihlášení. Aktivity v hostelu: Pořádáme pro vás zábavné věci, které můžete dělat téměř každý den v týdnu! Jako jsou bezplatné pěší výlety, nejlépe hodnocené procházení hospod, skupinové výlety na slavné představení ve West Endu, jízda na tryskových člunech po Temži, burgerové noci, nedělní pečení, filmové večery… no, máte to! Je to fantastický způsob, jak se setkat s ostatními cestovateli a skutečně využít svůj čas v Londýně na maximum! Zjistěte, co se děje ve Your YHA London Hostel, když jste u nás – požádejte o itinerář, když se ubytujete. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

17:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
A
abUGWBY5kO0yaK7d
Female, 18-24, Wales
one of the best places i’ve stayed in london. would 100% stay again if needed. an easy 10 minute walk from oxford street and felt very safe inside.
Bydlel v Mar 2024
10
A
Anonymous
Female, 41+, England
Great place to stay!
Bydlel v Apr 2024
9.4
A
Anonymous
Female, 41+, France
Great time, as always with YHA hostels. 😉 I’ll be back soon

Umístění

104-108 Bolsover St, Londýn, Anglie
2.9km z vašeho města
map
speech

Hostelworld říká

YHA London Central is often mentioned by our guests as having ?exceptionally pleasant and helpful? staff who offer ?good service? and a wide knowledge of London. Hostelworld users also frequently praise this hostel?s ?modern and clean? rooms, with one review comparing it to a ?well above-average hotel?. We like their 24hr caf? ? perfect if you want to grab some breakfast before catching an early-morning train.