Willka Kuti Backpackers

  • Hostel
  • Arica, Chile
  • Zobrazit mapu
  • 3.8km z vašeho města
9.8Nádherný
(99)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 34 zařízení

O

Willka Kuti Backpackers je malý hostel, ale s velkým srdcem. Jako cestovatelé chápeme, že se někdy chceme cítit jako doma, to je to, co zde najdete místo, kde se můžete bavit, ale cítit se jako rodina. Cestovatelům s libyjským spánkem se nedoporučuje, protože jsme party hostel obklopený nejlepšími nočními kluby ve městě. Vždy budeme vědět, co potřebují; pohodlné postele, sdílené pokoje, soukromé pokoje, Quincho - BQ, společná kuchyně, káva a čaj zdarma, obývací pokoj, TV místnost, terasa s krásným výhledem na pláž Chinchorro, sprchy po příjezdu z pláže, sprchy s teplou vodou a hostel nabízí Grilování. V batohu Willka Kuti si můžete zahrát šipky Hostel Willka Kuti Backpackers se nachází ve městě Arica, 5,7 km od Morro de Arica. Willka Kuti Backpackers Storno podmínky: 48 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 14:00 do 23:00 . (Jiné časy příjezdu jsou akceptovány pouze na vyžádání) Odhlášení před 12:00 v poledne. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Vyloučit strávníky. Toto ubytovací zařízení může před příjezdem provést předautorizaci vaší karty. Přátelský mazlíček. Pouze malá zvířata na vyžádání! Daně nejsou zahrnuty – 19,00 % Snídaně není v ceně. Žádný zákaz vycházení. Nepřijímáme zákazníky mladší 12 let. Nekuřácké. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Dec 2022
10
A
Anonymous
Male, 25-30, Spain
I never left a review for a hostel but this one definitely deserves one. Went there for one night initially and ended up staying 4 days. It felt like taking holidays from my holidays. 2‘ walking from a beach with a bunch of calisthenics bars and decent waves (if you are very experienced probably they’re too small but perfect for beginners). Very welcoming, helpful and kind volunteers, chill and social atmosphere. They have bikes and a surfboard you can use for free (!) and one of the volunteers even recentl
Bydlel v Oct 2022
10
I
ianviajero9342
Male, 41+, England
I arrived after 22:00, but still received a very warm welcome. My time there was short, but could not have been better.
Bydlel v Aug 2022
10
A
Anonymous
Female, 25-30, Ireland
A lovely little hostel . The staff are very friendly and accommodating. Located right by the beach . The hostel owner organised surf lessons at our request. There is a big modern shopping mall and food court 10mins walk away . Bars and restaurants by the beach even closer . Hostel was very clean , comfy beds , spacious room . The shower had hot water . Outdoor showers to wash off after the beach .

Umístění

Brasilia 2465, Arica, Chile
3.8km z vašeho města
map