Hostel

Wilderness Beach House Backpackers

9.1Nádherný
(242)
  • Zobrazit všech 14 zařízení

O

V ideálním případě se nachází mezi Kapským Městem a Port Elizabeth, podél jednoho z nejkrásnějších pobřeží na světě. Beach House, uhnízděný v háji stromů Milkwood, s výhledem na okouzlující záliv Leentjiesklip, nabízí vítané útočiště pro cestovatele unavené baťůžkářem i dobrodružné turisty. Tento světlý a vzdušný starý dům má plážové bílé ložnice s výhledem na moře a pokoje s okny s výhledem na nekonečnou modrou oblohu. Bylinková zahrádka, kde si včely pobrukují v líných letních dnech, zvou k procházce nebo odpoledne strávenému čtením, a intimní malá hospůdka, kde se místní jídlo doplňuje ledově vychlazenými nápoji. Vezměte prosím na vědomí následující: Čas příjezdu: 12:00 hodin Čas odjezdu: 10:30 Storno podmínky: 3 dny; za pozdní zrušení a nedostavení se bude účtována částka za první noc Při příjezdu přijímáme platby v hotovosti, kreditními kartami a debetními kartami. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

00:00 - 23:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
BBQ
Parkování
Telefony ke kartě

Recenze

Bydlel v May 2024
10
A
alexlenning2687
Male, 25-30, Austria
Great hostel. Friendly stuff, I felt welcome there. The view ist just breath taking so highly recommend you to check it out!
Bydlel v Mar 2024
10
P
peterchiltonv6826
Male, 31-40, South Africa
This is an amazing backpackers. Friendly, fun and relaxed in a convenient location.
Bydlel v Feb 2024
10
A
Anonymous
Male, 41+, USA
Very nice hostel on the beach side of wilderness. Mixed dorm was nice but first bed smelled a bit and was a bit cramped so moved to another bed. Kitchen had an airfryer and served food seemed good. They have lots of events going on…open mic the day i was there.

Umístění

Western Road, Box 649, Wilderness, Jižní Afrika
3.2km z vašeho města
map