Hostel

Why Not Mansion

8.9Báječný
(96)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 30 zařízení

O

Why Not Mansion je zbrusu nový hostel v rámci řetězce Why Not Backpackers, otevřeli jsme v listopadu 2023 a jsme tu, abychom dali Habaraduwu na mapu! Tropický ráj zastrčený jen 250 metrů od nejširší pláže na jižní Srí Lance, kde sídlí líhně želv a rybáři na chůdách. Máme obrovskou zahradu plnou kokosových stromů s výhledem na rýžová pole, nádherný bazén, kde se můžete opálit, a monster bar, kde si můžete dát drink! Servírování klasických i vlastních koktejlů, báječné jídlo a samozřejmě exkluzivní pivní bongy a kbelíky Why Not. Přidejte k tomu kulečníkový stůl, stolní tenis, kolo, beer pong, volejbal a mnoho dalšího, zaručeně se pobavíte a možná už nikdy nebudete chtít odejít... Udělali jsme revoluci v hostelové hře na Srí Lance s našimi 9 lůžkovými ložnicemi v industriálním stylu, spolu s napájecími body, světly a závěsy, abyste se mohli skvěle vyspat a také se setkat s 8 spolubydlícími. Máme také prostorné a pohodlné soukromé pokoje s nádherným výhledem. Všechny pokoje mají klimatizaci a vlastní koupelnu. Naším heslem je PROČ NE - párty usilovněji, žít hlasitěji, více dobrodružství a hlavně spát později... v 10 hodin vás nevyhodíme ;) Jsme perfektně umístěni 250 m od nejbližší autobusové zastávky nebo 3 minuty jízdy od vlakového nádraží, kde můžeme zajistit vyzvednutí až k našim dveřím. Při odbavení je vyžadován mezinárodní pas. Tak proč se k nám nyní nepřidat a BUDEME, ODPOČÍVAT, OPAKOVAT. Odbavení Od 14:00 do 00:00 Překontrolovat Od 8:00 do 11:00 Děti nejsou povoleny. Věkové omezení Minimální věk pro přihlášení je 18 let Domácí mazlíčci nejsou povoleni. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Bazén
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v May 2024
10
A
aRA9x0fhmXb9XdQw
Male, 25-30, Australia
Had a great time at Why Not. There was a welcoming family atmosphere with a relatively small group (around 12) staying during the region's slow season. A great mix of space to relax on site, a base to travel out to Galle or the southern beaches and a great bar at the hostel to party after dinner.
Bydlel v Apr 2024
10
I
isabellaloenne198
Female, 18-24, Denmark
Epic Hostel! Can’t wait to be back here! Great events, stunning location and just an amazing atmosphere!
Bydlel v Apr 2024
10
A
absJUpBwe27F9vm5
Female, 25-30, Germany
My stay here was absolutely amazing! great hostel, great staff and volunteers. Every night was just a blast and the pool is very cool. the food is also very nice. iI definitely want to come back! 💜😬

Umístění

Why Not Mansion, Pilana Road, Unawatuna, Sri Lanka
6km z vašeho města
map