Hostel

WOM Beach by Brown Hotels

9.6Nádherný
(16)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 15 zařízení

O

WOM Beach je módní Pod Hotel, který se nachází naproti pláži a jen kousek od nejžádanější městské čtvrti s butiky, restauracemi a kavárnami. Hotel se nachází ve zrekonstruované kancelářské věži Beit HaTextile, v 60. letech minulého století sídlem izraelského módního a textilního průmyslu. WOM Beach zabírá tři hlavní patra věže, včetně hlavního vchodu do lobby. Hotel je navržen tak, aby maximalizoval krásné sluneční světlo a výhled na Středozemní moře se svěžím elegantním interiérem. WOM Beach je ideální volbou pro cestovatele, kteří hledají cenově dostupný a trendy víkendový pobyt na pláži v Tel Avivu. Zásady a podmínky WOM Beach by Brown Hotels: Storno podmínky: 48 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 15:00 do 00:00 . Odhlášení od 00:00 do 12:00. Platba při příjezdu kreditními kartami, debetními kartami. Daně nejsou zahrnuty. Na základě místních daňových zákonů musí izraelští občané platit DPH. Tato daň není automaticky započítána do celkové ceny rezervace a musí být uhrazena ubytovacímu zařízení. Snídaně není v ceně. Všeobecné: 24 hodinová recepce. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Věkové omezení

Večerka

Nekuřácký

Mazlíčci vítáni

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Výtah
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace
Světlo na čtení

Recenze

Bydlel v Jul 2023
10
A
Anonymous
Female, 31-40, USA
I had one night in TLV before flying home and I am so glad I chose here to stay. After a busy month of travel it was so nice to have my own private room. The bathrobe and sandals made the extremely clean shared bathrooms feel luxurious. While the room was expectedly small, it was perfect for just me and my luggage.
Bydlel v Jun 2023
10
A
amXngjCp8sHMEVQv
Female, 31-40, Australia
A BEAUTIFUL hostel. Staff were super friendly and helpful. All bathrooms spotless and cleaned daily, i booked a private room with bed on bottom level- spotlessly clean, provided towel, hand towel and robe, even flip flops/thongs. All facilities were very easy to use and a lot to offer- for preparing meals, storing food, tea and coffee. Vending machines for drinks and snacks. Only issue i had was that coffee was only available 0700-0900hrs. Great location on the beach. HIGHLY recommend.
Bydlel v May 2023
10
S
sofialbajari4434
Female, 31-40, Israel
Very new and nice hotel! They give you sleepovers, towels and everything is so clean. There is a coffee machine in the morning. The only bad thing is that its a bit noisy, from your room you hear everything.

Umístění

Koifman Street 2, Tel Aviv, Izrael
0.9km z vašeho města
map