Nocleh se snídaní

Villas Jacquelina

10Nádherný
(401)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 22 zařízení

O

Villas Jacquelina Quepos v Kostarice, která je oblíbenou destinací v regionu Puntarenas pro udržitelné cestovatele, je jedinečným architektonickým klenotem. Vily, které navrhl jejich majitel („břišní Steve“), mají moderní, přírodní a udržitelnou atmosféru stromového domu. Náš cíl je obklopen výhledem na hory džungle a je v docházkové vzdálenosti od hlavní městské ulice, přístavu a oceánského parku, kde najdete celou řadu restaurací a atrakcí. K vybavení patří bazén, velké otevřené terasy s houpacími sítěmi a úchvatným výhledem, vysokorychlostní wifi 200 MBPS a výjimečná čistota a pohostinnost. Poté, co se ponoříte do tradičně ovlivněné domácí snídaně na naší venkovní terase, připravte se na dobrodružství na kterékoli z našich neuvěřitelných dobrodružných cest. Od lekcí surfování a pronájmu kajaků až po rafting na divoké vodě, průzkum vodopádů nebo plavbu na oceán při západu slunce, nabízíme každý typ dobrodružství, které hledáte. Zpátky ve Villas Jacquelina Quepos, zůstaňte produktivní na cestách v našich četných společných prostorách, připravte večeři ve společné kuchyni nebo zažijte místní možnosti stravování, které nabízí Villas Jacquelina nebo jiné místní restaurace. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bazén
Parkování pro jízdní kola
Výměna knih

Recenze

Bydlel v Dec 2023
10
Male, 41+, Canada
Great place
Bydlel v Feb 2023
10
A
Anonymous
Male, 25-30, USA
I thoroughly enjoyed my stay here! The staff are wonderful people. The design of the space is cool! The pool is refreshing. I stayed in a 3 bed room, it was super clean and the a/c was perrrrrfect after a long hot day in Quepos. I felt comfortable the entire time and will happily return one day. I appreciate the interactions and bonds I made here. Pura vida, baby.
Bydlel v Dec 2022
10
A
aaronhansen94
Mixedgroup, 25-30, USA
A very very quality property. Everything about this property is unique and quality- the breakfast, the architecture, the hammocks and “sky net” to lounge in, etc. The bedrooms were 10/10. The property is best for visitors with a car. They have plenty of safe parking spaces at the base of the property. They also have many connections with local excursions and tours in the area, most of which pick you up on site. The site sits about 1/2 mile to town, but is not within walking distance of the Manuel Antonio n

Umístění

Manuel Antonio National Park, Quepos, Kostarika
1.6km z vašeho města
map